koláž
76 x 54 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 75
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 59
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, barevná křída
40 x 50 cm
Signatura: sign. DU K. Malich 26. VII. 1960
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1963 - 1964
olej, písek, lak, koláž, lepenka
84 x 59 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1963-4
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
nikl, měď, chrom
58 x 36 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1961 - 1962
olej, vrypy, plátno
162 x 115 cm
Signatura: sign. PD Medek
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, olej, lepenka
22 x 32 cm
Signatura: sign. PD S. Podhrázský 66
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolem r. 1985
olej, sololit
24 x 28 cm
Signatura: sign. PD Vyleťal
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
1989 - 1990
komb. technika, olej, tempera, kov, textil, vrypy
40 x 26,6 cm
Signatura: sign. na rubu J. Jíra 89 - 90
Vyvolávací cena: | 700 000 Kč |
olej, plátno
50 x 100 cm
Signatura: sign. PN Matal 85
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
objekt, litina, lak
výška 33 cm
Signatura: sign. na podstavci
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
2007
olej, akryl, kresba, asambláž, plátno
140 x 270 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý 2007
Vyvolávací cena: | 770 000 Kč |
olej, plátno
51 x 51 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
reliéf, koláž, perforovaný karton, akrylátové pouzd
70 x 70 (50 x 50) cm
Signatura: sign. na rubu na autorské etiketě Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
olej, plátno
40 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Boštík
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
barevné plexisklo, asambláž
4 ks 70 x 70 cm
Signatura: sign. 4 x na rubu Jan Kubíček 1972 na štítku
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej, sololit
202 x 147 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
2. pol. 19. stol.
olej, překližka
32 x 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2. pol. 19. stol.
olej, dřevo
20,5 x 11,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
2. pol. 19. stol.
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
77 x 110 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1904
olej, kvaš, karton
67 x 51 cm
Signatura: sign. PD monogram JS 1904
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kolem r. 1910
olej, dřevěná deska
39,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jan Dědina
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1878
akvarel
49 x 24 cm
Signatura: sign. LD 1878 Schwaiger
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
akvarel, karton
68 x 47 cm
Signatura: sign. PD Jož Uprka 20
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kolorovaná akvatinta
35,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD autorské razítko č. 128
olej, dřevěná deska
52 x 62 cm
Signatura: sign. LD A. Frolka 30
olej, plátno
71 x 89,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Schneiderka
olej, plátno
99 x 101 cm
Signatura: sign. LD Stroff
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
76 x 77 cm
Signatura: sign. PD Al. Kohout
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
80 x 53,3 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský
kolem r. 1935
olej, lepenka
48 x 34 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kolem 1940
olej, plátno
50,5 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD F. Hladík
olej, karton
38 x 50 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 32 cm
Signatura: sign. PD B. Dvořák
olej, lepenka
36,5 x 48 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda