olej, plátno
85 x 55 cm
Signatura: sign. PD Klápště I. XII. 95 Ina
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
originální fotografie
40 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Saudek, PD 1889
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
raportáž
34,5 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 89
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
koláž
50 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu razítkem Jiří Kolář Atelier PS 1083
Vyvolávací cena: | 41 000 Kč |
80. léta 20. století
kolážovaný objekt, chiasmáž
délka 29 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
koláž
39,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 91
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
80. léta 20. století
kolážovaný objekt, chiasmáž
délka 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
80. léta 20. století
kolážovaný objekt, chiasmáž
výška 5,5 cm, průměr 14 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
koláž
39,5 x 39,5 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Jiří Kolář PS 68 326
koláž
39,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 92
80. léta 20. století
kolážovaný objekt, chiasmáž
15 x 51 x 30 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
koláž
39,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 82
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu M Medek 1968
Vyvolávací cena: | 870 000 Kč |
lept, karton
21 x 13,5 cm
Signatura: sign. DU V. Boudník 1963
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
aktivní grafika, strukturální
28,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD V. Boudník 1959 11
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. technika, tuš, akvarel, tužka, vrypy
61 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu Aleš Veselý 1970
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kvaš, tempera, karton
19 x 32,5 cm
Signatura: sign. LD Tikal 58
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
tempera, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti Václava Tikala
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, karton
24,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 60
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, překližka
46,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. LD Tikal 56
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, sololit
62 x 80 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 64
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
50 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Málek, LN 14. XI 58
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD Smetana 68
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
asambláž, textil, olej, sololit
57 x 38 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
64,5 x 100 cm
Signatura: sign. PD D Matouš 63
41 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1968
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
39,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD istler 58
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kresba barevnými tužkami, papír
72 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Beran 74/2
olej, sololit
39 x 46 cm
Signatura: sign. LD J K 55
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. PD Fremund 57
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
koláž, tempera, komb. technika, plátno, karton
33 x 24 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 1970
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba tužkou, karton
110 x 80 cm
Signatura: sign. PD P. N. 1973
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
bronzová plastika, č. 1
výška 16 cm
Signatura: sign. dole VŽ 70
plastika, polychromovaná kamenina
v. 105 x 94 cm
Signatura: sign. dole Milkov 89
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
plastika, polychromované dřevo, ovčí rouno, listí
v. 33 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, akryl, karton
90,5 x 74 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov 65