originální papírotisk
45 x 59,5 cm
Signatura: sign. DU Valter K 81
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
34,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 73
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
enkaustika, plátno, sololit
72,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
dřevo, plast, sádra
v. 190 cm
Signatura: sign. na podstavci CICVÁREK
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1988 - 2005
plastika, tavené broušené a leštěné sklo
24,1 x 27,9 x 15,2 cn
Signatura: sign. LD S. Libenský J. Brychtová 1988 - 2005
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu URBÁSEK 1975
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba tuší, koláž
73 x 50 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
komb. technika, olej, žíně, dřevotříska
28 x 21 cm
Signatura: sign. D 92 J BARTŮNĚK
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
1991/2005
barevná serigrafie 27/50
55 x 55 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 1991/2005
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
komb. technika
57 x 52 cm
Signatura: sign. DU Boštík 94
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2006
olej, plátno
85 x 120,5 cm
Signatura: sign. na blind rámu Vzestupy Miloš Ševčík 2006
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
barevná serigrafie 14/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
barevná serigrafie 53/100
59,5 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
tuš, karton
53,5 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Vladislav Mirvald 1986
100 x 71 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 96
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
2004
olej, plátno, kašírováno
30 x 21 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 04
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 98
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
email, sololit
32 x 45 cm
Signatura: sign. LD 96 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
69 x 103 cm
Signatura: sign. PD Načeradský
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
160 x 150 cm
Signatura: sign. PD Císařovský
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
100 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David, "Customary", 92
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
uhel, pastel
64 x 49 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 93
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
lept 23/100
23 x 15 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
suchá jehla 94/300
41,5 x 32 cm
Signatura: UD Tichý 47
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |