1918
24,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD V. Hynais Paris 18
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1904
kvaš, akvarel, tuš, karton
87 x 60 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 47 cm
Signatura: sign. PD Veris Paris
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1897
akvarel, kvaš
36 x 30 cm
Signatura: sign. PD L. Marold 97
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kresba pastelem, papír
33,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD monogramem VH
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kvaš
39 x 44 cm
Signatura: sign. PD L. Marold
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1899
kresba uhlem, karton
29 x 42 cm
Signatura: sign. PD WB 1899
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
2. pol. 19. st
olej, malířská lepenka
41 x 28 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1885
olej, plátno
55 x 84 cm
Signatura: sign. LD A. Chittussi 1885.
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, lepenka
25,5 x 33 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 105 000 Kč |
kresba uhlem, karton
54 x 45 cm
Signatura: sign. PD Karel Špillar
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
129 x 155 cm
Signatura: sign. PD Karel Špillar V Peci pod Čerchovem 1925
1909
olej, plátno
52 x 73 cm
Signatura: značeno na blind rámu ŠVABINSKÝ
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
cca 1900
42 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD monogram, monogram v desce
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
35,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, monogram v desce
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1905
1 x barevný lept, 4 x lept
27 x 17,5 / 19,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon Paris 05
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, překližka
52 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD O. Číla.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1902
olej, lepenka
40,5 x 58 cm
Signatura: sign. LD nečitelnná 1902 19.3.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1910 - 1914
olej, plátno
81 x 62 cm
Signatura: sign. PD G. Mallý
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, lepenka
22,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD Kaván
olej, mal. lepenka
27 x 41 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
24,5 x 35 cm
Signatura: sign. LD Kaván
1918
olej, lepenka
49 x 67 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 1918
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
100 x 123 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 1935
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, mal. lepenka
18,5 x 15 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
olej, lepenka
55 x 76 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 42
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 110,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, malířská lepenka
37 x 45 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
olej, lepenka
34 x 49 cm
Signatura: sign. LD K. Hofman
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, karton
43 x 33 cm
Signatura: sign. PD Al. Schneiderka
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
29,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1955
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1911
olej, lepenka
68 x 97 cm
Signatura: sign. PD M. Benka 1911
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
1922
olej, plátno
116 x 90 cm
Signatura: sign. LD O. Brázda Róma 1922
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
40 x 69 cm
Signatura: sign. PD F. Thiele
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
50 x 63 cm
Signatura: sign. PD f. jakub
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD B. Horálek 42
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |