olej, lepenka
79 x 63 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 64
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 50 xm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 66
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD SP 89
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
kvašová malba, běloba
52,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD V. Janoušek 16.7.66
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
60. léta 20. s
31 x 40 cm
Signatura: sign. PD MK
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, sololit
31 x 45 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 62
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
42,5 x 62 cm
Signatura: sign. LD Z Beran 71
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 33,5 cm
Signatura: sign. LD K. Linhart 60
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba tuší, papír
29 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1974
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
koláž, dřevo
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 88
koláž, dřevo
35 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 86
koláž, dřevěná deska
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 91
olej, malířská lepenka
35 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 70.
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, malířská lepenka
34,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 70
olej, laťovka
132 x 67 cm
Signatura: sign. na rubu Matal 81.
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, laťovka
132 x 67 cm
Signatura: sign. na rubu Matal 81
olej, lepenka
44 x 31 cm
Signatura: sign. PN Matal 61
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
100 x 82 cm
Signatura: sign. PD J. John 68
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, sololit
20 x 27 cm
Signatura: sign. na rubu Ota Janeček 87
tempera, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem na rubu
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
55 x 76 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 72
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
koláž na dřevěné desce, kov
100 x 61 cm
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, písek, plátno
110 x 79,5 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 72
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
komb. technika
38 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 98
olej, písek, plátno
66 x 131 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 74
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, asambláž, dřevotříska
56 x 67,5 cm
Signatura: sign. DU jaroslav vožniak, na rubu jaroslav vožnik
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
asambláž, dřevěná deska
100 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak
olej, lepenka
39 x 31,5 cm
Signatura: sign. Istler 77
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
barevná litografie, nátisk
56 x 42 cm
Signatura: sign. PD istler 94
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, karton, sololit
25,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD Istler 75
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
komb. technika, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Rittstein
komb. technika, perforovaný plech, suchá jehla
52 x 77 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1993
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, vrypy, plátno
45,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. na rubu Puchnarová 61
laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu J. Vožniak 1993
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1966 - 1967
40 x 57 cm
Signatura: sign. na rubu Jitka Kolínská
komb. technika, karton
62 x 45 cm
Signatura: sign. a datováno na rubu Kovanda