olej, plátno
60 x 92 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 1955
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, sololit
32 x 38 cm
Signatura: sign. PD F. Kotvald
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: sign. PD Jar. Kotas
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 66 cm
Signatura: sign. PD Jar Kunc
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
olej, plátno
60 x 75 cm
Signatura: sign. PD Klápště 85
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
76,5 x 125 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 71.
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
68,5 x 84 cm
Signatura: sign. PD Malich 1959
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD Klápště
tempera, pastel
37,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 986
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
tempera, kresba uhlem
62 x 48 cm
Signatura: sign. PD Bauch
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 77
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, sololit
32,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD Paderlík 93
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
komb. technika
41,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Zábranský
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 70 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek 72
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
50 x 35 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 95
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
modurit, malba
v. 6,5/8 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
97 x 130 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1. 1984
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
29,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Chaba
olej, plátno, barevné nitě
90 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu MB 80
barevná litografie
18 x 25 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
olej, plátno
63 x 76 cm
Signatura: sign. PD Jíra 1969
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 95
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
tempera, kvaš, tuš, karton, sololit
45 x 56 cm
Signatura: sign. PD Josef Jíra Burgas V. 80.
olej, plátno
64 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 50
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, sololit
53 x 89 cm
Signatura: sign. PD D. Matouš
komb. technika, kov, dřevo, textil, laky, olej
90 x 81 cm
Signatura: sign. na rubu Aleš Veselý 1962
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolem r. 1960
kombinovaná technika, lepenka
38,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD J. V.
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
120 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík III. 1968.
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
komb. technika, emailové laky, olej, asambláž
101 x 71 cm
Signatura: sign. PD Č. Kafka. 65.
enkaustika, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Málek 57
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
garfický list 4/30
21,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1964
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
73 x 93 cm
Signatura: sign. PD Fremund 2.X.62
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1966 - 1967
olej, plátno
65 x 54,5 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 66-67
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
61,5 x 44 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 63
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej. tempera, karton
70 x 50 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 79
1951
olej, plátno
61 x 121 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 51