olej, lepenka
24 x 34 cm
Signatura: sign. PN F. Zikmund 44
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
40 x 95 cm
Signatura: sign. LD f. malý
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, dřevo
36,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Otakar Mrkvička 43
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kresba tužkou, karton
17 x 13 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan 53
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 19 cm
Signatura: sign. PD B. Ullrych 1934
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
akvarel, kvaš
41 x 25 cm
Signatura: sign. nečitelná 43
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
olej, dřevěná deska
52 x 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
komb. technika, kvaš, tuš
50 x 43 cm
Signatura: sign. PD Z. Sklenář 43
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
24,5 x 17 cm
Signatura: sign. DU Tichý
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
32,7 x 25,6 cm
Signatura: sign. Tichý 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kombinová technika, kvaš, akvarel
40 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Tichý 36
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno, dřevěná deska
40,5 x 28 cm
Signatura: sign. UD Tichý 40.
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, sololit
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD Petrovan 47
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
suchá jehla 248/300
39 x 30 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 947, Š v desce
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
barevný pastel
55 x 37 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 46
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
bronzová plastika
v. 26,5 cm
Signatura: sign. na plintě O. Švec
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
bronzová plastika
v. 43,5 cm
Signatura: sign. LD na plintě E. Filla
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
cca 1935
komb. technika
38 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Veris Paris
tuš, akvarel
25 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 35
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1918
originální původní dřevoryt
24,5 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
bronzová plastika
26,5 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
29 x 34 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 28.
38,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
1912
28 x 22 cm
Signatura: sign. Kupka v desce, autorské razítko
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1921
22,5 x 15 cm
Signatura: sign. Kupka v desce
barevná litografie
63 x 45 cm
20. léta 20. s
27 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD razítkem Kupka, č. 162
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
bar. křídy, pastel, uhel
37 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 47
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
olej, lepenka
50 x 37,5 cm
Signatura: sign. DU FR. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
16 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1944
olej, plátno
28,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD V. Zykmund 42
olej, karton
29 x 52 cm
Signatura: sign. PN Istler 43
olej, plátno
49 x 36 cm
Signatura: sign. LN Mizera 44
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
36,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
komb. technika, kvaš, barevný pastel
62 x 49 cm
Signatura: sign. PD Lacina 47
kresba uhlem
39 x 29,5 cm
Signatura: sign. na rubu V. Zykmund
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |