1988 - 2002
serigrafie 17/41
62,5 x 45 cm
Signatura: sign. DU Jan Kubíček 1988/2002
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
2 x serigrafie
60 x 60 cm, 60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 71, 107/125, LD Sýkora 71, 34/37
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
barevná serigrafie 13/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
serigrafie 4/30, ruční tisk
59 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora
akryl, plátno
35 x 47 cm
Signatura: sign. na rubu D. Chatrný
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. technika, pastel, akvarel, ruční papír
44 x 41,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík 192
akryl, plátno
200 x 160 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
120 x 110 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 1996
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
59 x 72 cm
Signatura: sign. PD E. Štefunková - Szabó
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
60,5 x 79 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 1991
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 98
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, plátno
30 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2005
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 6/2005 "Pobřeží"
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |