kolem r. 1600
olej, dřevěná deska
37,5 x 26 cm
Signatura: značeno LN tetragram ADOVAJ - Můj pán (Hospodin)
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
cca 1750
olej, dřevěná deska
13,5 x 13,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kvaš, tempera, akvarel, karton
12,8 x 10 cm
Signatura: sign. LD T. Stadler
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, dřevěná podložka, roštový rám
44,5 x 65,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno, ovál
32 x 26 cm
Signatura: sign. PU FŽ
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1650 - 1660
olej, dřevo, dřevěný, řezbovaný, široký rám holand
59 x 83 cm
Signatura: sign. PD Molenaer
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
57 x 78 cm
Signatura: sign. PD Beneš Knüpfer Roma
1917
komb. technika, lepenka
70 x 90 cm
Signatura: sign. PD Karel Rašek 1917
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1886
komb. technika, akvarel, tužka, tuš, papír
15 x 25 cm
Signatura: sign. PD Aleš 1886
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kolem r. 1890
kvaš, akvarel, kresba tužkou, karton
32 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD L. Marold
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
poč. 80. let 1
olej, plátno, karton
29,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
barevný lept s akvatintou
20,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD V. Preissig
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
23 x 36 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
pastel, barevné křídy, papír
55 x 47,5 cm
Signatura: sign. DU Karel Špillar
kresba, akryl, karton
24,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD J. P.
1905 - 09
olej, plátno, zdobný, stříbrný, řezbovaný rám
24,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1918
původní bronzový odlitek
výška 35 cm
Signatura: signováno na plintě Štursa 1918
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1907
původní bronzový odlitek
výška 39,5 cm
Signatura: signováno vlevo uprostřed Štursa
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kolem r. 1910
bronzová plastika, pozdější odlitek
v. 55 cm
Signatura: sign. dole Lad. Šaloun
bronzová plastika
výška 29 cm
Signatura: sign. dole Jaroslav Horejc
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
originální bronzová plastika, dřevěný sokl
v. 57 cm
Signatura: sign. dole B. Benda
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
25 x 25 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, malířská lepenka
37 x 45 cm
Signatura: sign. PD Naske 58
komb. technika, kvaš, pastel, karton
44 x 68,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 47 cm
Signatura: sign. PD Veris Paris
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 34 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
cca 1916
olej, plátno
63 x 53 cm
Signatura: sign. nečitelná
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
55 x 85 cm
Signatura: sign. LD monogram JU
lept, č. 126
30,5 x 37 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
40,5 x 25 cm
1905
soubor 6 kusů dřevorytů k Písni písní
30 x 26, 24 x 23 cm
Signatura: sign. v tisku Kupka
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
akvarel, tuš, běloba, karton
15,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 35
tuš, akvarel, běloba, karton
37,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 31.
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
olej, lepenka
56 x 83 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm