originální fotografie
38 x 29 cm
Signatura: sign. Julius Andres, značeno razítkem Foto Julius Andres
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
originální fotografie
12,5 x 15,7 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Foto V. Chochola
Vyvolávací cena: | 3 400 Kč |
originální fotografie
17,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu Václav Chochola
Vyvolávací cena: | 3 900 Kč |
originální fotografie
28,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. na rubu M. Pokorný
Vyvolávací cena: | 2 900 Kč |
originální fotografie
28 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
originální fotografie
15,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu František Dostál
Vyvolávací cena: | 2 600 Kč |
originální fotografie
17 x 21,5 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Fotografoval Tibor Honty
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
originální fotografie
17 x 12 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Foto Emila Medková
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
originální fotografie
19 x 18 cm
Signatura: sign. PD Dagmar Hochová 1962
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
originální fotografie
27 x 37 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Havel, značeno razítkem Ing. Jiří Havel
Vyvolávací cena: | 2 900 Kč |
originální fotografie
28,5 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Heckel
Vyvolávací cena: | 3 600 Kč |
originální fotografie
39 x 27 cm
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
originální fotografie
38 x 27 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Havel, značeno razítkem Jiří Havel
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
originální kolorovaná fotografie
25 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
tuš, papír
12 x 21 cm, 12 x 21 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian, PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
tuš, papír
14 x 21 cm, 13 x 21 cm
Signatura: sign. LD Z. Burian, PD Z. Burian
tuš, papír
13 x 21 cm, 13 x 21 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian, PD ZB
30. léta 20. s
32,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
akvarel, kresba tuší, karton
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
1951
akvarel, karton
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Trnka 51
Vyvolávací cena: | 39 500 Kč |
akvarel, karton
45 x 32 cm
Signatura: sign. PD Trnka
komb. technika, kvaš, karton
13,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
22 x 19 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, enkaustika, dřevěná deska
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD K. Teissig 75
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, sololit
83 x 120 cm
Signatura: sign. PD V. Tittlelbach
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
kvaš, karton, sololit
22 x 29 cm
Signatura: sign. LD Beneš
olej, plátno
97 x 150 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš 75
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1975 - 80
olej, plátno
55 x 110 cm
Signatura: sign. PD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno, sololit
62 x 73 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 74
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
97 x 130 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1. 1984
Vyvolávací cena: | 285 000 Kč |
1985 - 86
olej, plátno
170 x 230 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1983
Vyvolávací cena: | 430 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 91
olej, lepenka, ovál
48 x 61 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 99
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 90
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 79
Vyvolávací cena: | 69 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 99
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |