olej, lepenka
52 x 68 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1932
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kresba tužkou, karton
27 x 19 cm
Signatura: sign. LD foltýn
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
1921
olej, lepenka
75 x 95 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 21
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
bronzová plastika
v. 33 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
bronzová plastika
v. 16 cm
Signatura: sign. vzadu dole G
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, karton
19,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 1929
Vyvolávací cena: | 1 950 000 Kč |
1909
olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: sign. LN Emil Filla 09
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
akvarel, karton
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 26.
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
komb. technika, akvarel, kvaš, tuš, papír
35 x 28 cm
Signatura: sign. PN Emil Filla 36.
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
bronzová plastika
v. 37 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 105 000 Kč |
olej, plátno
100 x 76 cm
Signatura: sign. LD Emil Filla 30
Vyvolávací cena: | 6 800 000 Kč |
1906
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD K
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
1913
barevná mědirytina
15 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD v desce Kupka, PD pozůstalostní suché razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1912
28 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD v tisku Kupka, LD v tisku 1912, PD razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1913
barevná suchá jehla
22,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. LD v tisku Kupka, PD razítko Kupka
dřevoryt, japan
25,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD v tisku Kupka, LD razítko Kupka
32 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
olej, karton
Signatura: sign. PD
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
26 x 16 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 46
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
27 x 20 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 34
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
komb. technika, karton
35 x 21 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 43
olej, překližka
14,55 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
kniha, fotografická publikace
21 x 15 cm
Signatura: text Jindřich Heisler 1941, fotografie Jindřich Štyrský 1935
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
olej, karton
40 x 32 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 45
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kresba uhlem, karton
31 x 40,5 cm
Signatura: sign. LD Lacina 48
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kresba tužkou a barevnými tužkami, papír
25 x 15 cm
Signatura: značeno PD slepotiskovým razítkem Z pozůstalosti F. Muziky
kolorovaná litografie
20 x 28 cm
Signatura: sign. DU istler 53
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
cca 1935
olej, plátno
33,5 x 46 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 790 000 Kč |
originální fotografie
27,5 x 27 cm
Signatura: sign. na rubu Alexander Hackenschmied
Vyvolávací cena: | 3 900 Kč |
1943 - 43
originální fotografie
27,5 x 13 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 6 900 Kč |
originální fotografie
34 x 27 cm
Signatura: sign. PD Sirůček V.
Vyvolávací cena: | 1 900 Kč |
1942 - 43
originální fotografie
19 x 23,5 cm
Vyvolávací cena: | 3 700 Kč |
originální fotografie
37,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. na rubu LD Postupa, PD č. 282-8
Vyvolávací cena: | 4 700 Kč |
originální fotografie
23 x 17 cm
Signatura: sign. na rubu Einhorn, razítko Fotografoval Erich Einhorn
Vyvolávací cena: | 3 400 Kč |
originální fotografie
36 x 27 cm
Signatura: sign. PD Ehm
Vyvolávací cena: | 5 800 Kč |