olej, malířská lepenka
35 x 40 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
53 x 73 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1905
olej, lepenka
35 x 49 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 05
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 49 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, dřevo
35 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 37.
olej, lepenka
24,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 39.
olej, plátno
85 x 140 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 38
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, karton
50,5 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 80 cm
Signatura: sign. LD J. Ullman
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66,5 cm
Signatura: sign. LD J. Ullman
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1921
olej, plátno
91 x 112 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann 1921
olej, karton
19 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1915
olej, lepenka
72 x 84 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1915
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 61 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1919
olej, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
olej, lepenka
42,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1919 Kameničky
olej, plátno
34 x 45 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1943
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1943
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
35,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Jos. Procházka
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
65 x 100 cm
Signatura: sign. PD St. Hudeček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
71 x 103,5 cm
Signatura: sign. PD A. Schneiderka
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kolem r. 1935
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD Leo Fitz
olej, karton
26 x 39 cm
Signatura: sign. LD Schrödl
olej, malířská lepenka
29 x 38 cm
Signatura: sign. PD O. v. TH.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kresba tužkou, karton
45 x 31 cm
Signatura: PD Nachlass meines Bruders Gustav Hermine Klimt
Vyvolávací cena: | 310 000 Kč |
olej, plátno
30 x 50 cm
Signatura: sign. PD A. Derain
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
cca 1908
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vlaminck
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
soubor 11 dřevořezů
28 x 17 cm, 15 x 10 cm
Signatura: nesignováno
kvaš, papír
41 x 63 cm
Signatura: sign. PD Dominguez 47
olej, plátno
54 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Holý 26
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
cca 1921
barevné křídy, pastel, karton
23 x 31 cm
Signatura: sign. PD Karel Boháček
olej, plátno
41 x 33,5 cm
Signatura: PD I. W. Král
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
35 x 35 cm
Signatura: sign. LN Svatopluk Souček 39