olej, sololit
61 x 81 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 1962
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 87
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26,3 x 29,3 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 83
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD K + M + B J. Jíra 93
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
63 x 73 cm
Signatura: sign. LD f. malý 73
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD Appassionata humana Anderle 1990
bromostříbrná fotografie kolorovaná, č. 21
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
bromostříbrná fotografie kolorovaná
30 x 40 cm
bromostříbrná fotografie tónovaná
30 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. LD Bím 91
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
kolem r. 1980
kvaš, akvarel, pastel
31 x 21 cm
Signatura: sign. PD L Jiřincová
olej, plátno
100 x 140 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
5 x barevná litografie
44 x 30 cm
Signatura: sign. PD 193 I Trnka 61
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. LD endre nemes 1962
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1961 - 1962
dřevěná deska s prvky vypalované hmoty, laky
49,5 x 84,5 cm
Signatura: sign. na rubu JK 61/62
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, email, dřevo
70 x 50 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 67
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
akryl, lepenka
72 x 53 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 64
olej, email, lepenka
83,5 x 57,5 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 64
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, sololit
25,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD J. Bornfriend 62
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, karton, sololit
46 x 34,5 cm
Signatura: sign. DU Istler 65
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
63 x 28 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 61
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, plátno
62 x 73 cm
Signatura: sign. LD Klápště 69
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olejová tempera, karton
34 x 24 cm
Signatura: sign. PD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
mrazovka, karton
87 x 62 cm
Signatura: sign. PD Janošek
akryl, sololit
142 x 98,5 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak 1988
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1970 - 71
akryl, sololit
91,5 x 64 cm
Signatura: sign. DU Málek
komb. technika, asambláž, sololit
86 x 106 cm
Signatura: sign. LD S. Kovařík 69.
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
69 x 64 cm
Signatura: sign. LN John 64
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 69
Vyvolávací cena: | 3 300 000 Kč |
nitrolak, sololit
93 x 53 cm
Signatura: sign. DU Rotrekl 67
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
umělý negativ
38,5 x 29 cm
Signatura: sign. na rubu Běla Kolářová 22/11/2004
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
komb. technika, karton
45 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD V Jan 65
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
prostorová koláž
30 x 23 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 68
horizontální roláž
85 x 23 cm
Signatura: sign. PD JK 63
60. léta 20.st
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: značeno na rubu Jan Kubíček "Geometrická kompozice II"
vertikální roláž
22,5 x 44,7 cm
Signatura: sign. PD JK 69