1844
olej, plátno
91 x 68 cm
Signatura: sign. LD Josef Fuhrich 1844
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
kolem r. 1850
olej, plátno (nažehleno, restaurováno)
54,5 x 77,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kresba tužkou, papír
13 x 20,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
12 x 20 cm
Signatura: sign. LD O. Lebeda
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
64 x 80 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
kolem r. 1851
olej, dřevěná deska
10,4 x 21,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
68 x 98 cm
Signatura: značeno na rubu Ant. Waldhauser
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
60 x 65 cm
Signatura: sign. PD A. Zahel 1919
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1912
barevná litografie, plakát
90 x 53 cm
Signatura: sign. LD v tisku Mucha 12
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1899
kresba tužkou, karton
13,2 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
1904
kvaš, akvarel, tuš, karton
87 x 60 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1914
olej, dřevěná deska
40,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD T. Ethofer Corfu MCMXIV.
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
28 x 50 cm
Signatura: sign. LD JU
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, dřevěná deska
9,5 x 15,8 cm
Signatura: sign. PD M. Hanger Munchen
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
akvarel, pastel, karton
35 x 23 cm
Signatura: sign. PD Al. Sch.
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kresba, papír
26 x 22 cm
Signatura: sign. PD Joža Uprka
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
90 x 126 cm
Signatura: sign. PD R. Kučera
kolem r. 1925
olej, dřevěná deska
18 x 23 cm
Signatura: sign. nezjištěna
1925 - 1930
olej, malířská lepenka
28 x 23 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kolem r. 1900
olej, plátno
32 x 49 cm
Signatura: sign. PD nečitelně
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD B. Obrovský 1947
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
kolem r. 1925
olej, malířská lepenka
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD Viktor Stretti
1891
komb. technika, lepenka
72 x 57 cm
Signatura: sign. PN Frant. Ondrůšek 1891
kolem r.1920
olej, plátno
65 x 55 cm
Signatura: sign. PD V Nechleba
kolem r. 1920
olej, lepenka
35 x 44 cm, 35 x 44 cm
Signatura: sign. PD Ru Vejrych
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
bronzové torzo, plastika
výška 52 cm
Signatura: sign. na torzu paže J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
cca 1925
olej, lepenka
43 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský
olej, plátno
140 x 102 cm
Signatura: sign. PD PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 88,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, sololit
44 x 67 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kvaš, tužka, karton
27 x 18 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Šetelík
26 x 33 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
olej, plátno
71 x 92 cm
Signatura: sign. LD azbukou P. Gromnickij 1939
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
cca 1930
olej, plátno
114 x 96 cm
Signatura: sign. PD Érdelyi
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
15,6 x 16 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, č. 1
barevný lept s akvatintou
25 x 20,5 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |