kolem r. 1900
barevná akvatinta
27 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
34 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD číslo 112
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kolem r. 1925
barevný lept s akvatintou
38,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD číslo 24
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
32 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD číslo 103
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, dřevěná deska
21,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD - Al. Kalvoda -
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 65,5 cm
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
51,5 x 59 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, plátno
73,5 x 110,5 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD Radimský
Vyvolávací cena: | 69 000 Kč |
kolem r. 1920
olej, malířská lepenka
52,5 x 60 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, karton
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 30.
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 53 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1945
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kolem r. 1890
olej, plátno
38,5 x 47 cm
Signatura: sign. PD J F Raffaelli
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
cca 1910-12
olej, plátno
74,5 x 93 cm
Signatura: sign. LD Vlaminck
Vyvolávací cena: | 4 100 000 Kč |
olej, plátno
65 x 81 cm
Signatura: sign. LD G. Braque 42
Vyvolávací cena: | 11 500 000 Kč |
1907
olej, plátno, přiloženy 2 studie k obrazu
70 x 70 cm
Signatura: sign. PD 1907 Kupka
Vyvolávací cena: | 7 500 000 Kč |
1911 - 1912
olej, plátno
40,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Justitz
1910
olej, dřevěná deska
27,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1908 - 1910
olej, karton, lepenka
23,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD O. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kresba tuší, papír
24 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD Šíma Jos., v obrazu ŠÍMA
olej, plátno
31 x 24 cm
Signatura: sign. LD Šíma
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
1911
olej, plátno
80 x 68 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
akvarel, karton
30 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD E. A. Longen 1929
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba tužkou, barevný pastel, papír
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD A Justitz 1929
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
1927 - 1930
39,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD Rykr
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
akvarel, karton
30,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Janeček 49
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olejová tempera, karton
13,5 x 19 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti ak. malíře Svatopluka Máchala
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
akvarel, karton
41 x 52 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti ak. malíře Svatopluka Máchala č. 37
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olejová tempera, karton
14 x 18,5 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: sign. LD Linka Procházková
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |