2002
olej, plátno
48 x 36 cm
Signatura: sign. PD Besta 02
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
2004
olej, sololit
55 x 40 cm
Signatura: sign. PD 9. 5. 04 Kroča
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
2002
akryl, plátno
60 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Třešně Pastrňák 2002
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
2007
olej, plátno
120 x 140 cm
Signatura: sign. na rubu Singer 07
Vyvolávací cena: | 57 000 Kč |
2004
akryl, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. DU A. Lamr 04
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD Malina
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, sololit
34 x 35 cm
Signatura: sign. LD Valter 81
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
2000
akryl, plátno
85 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu >/< No. 9 2000 Petr Kvíčala
Vyvolávací cena: | 128 000 Kč |
olej, plátno
141 x 110 cm
Signatura: sign. PD M. Klvaňa 73
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Olaf Hanel 1998
2002
akryl, plátno, oheň, papír
180 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Klimeš 2002
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
2005
olej, plátno
99 x 70 cm
Signatura: sign. PD Petr Šmaha 05
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2006
olej, plátno
90 x 110 cm
Signatura: sign. PD O. Tichý 2006
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
komb. technika, papír
14 x 10 cm
Signatura: sign. PD V. Pivovarov, LD 1987
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
2003
akryl, džínovina
100 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu F. Matoušek 2003 Jesssie II
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2005
olej, plátno
70 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 10/2005
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
2003
komb. technika, plátno
135 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu PISI 03
Vyvolávací cena: | 63 000 Kč |
2007
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: sign. PD Miroslav Štolfa 07
2004
olej, plátno
180 x 85 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2004
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akryl, karton
41 x 32 cm
Signatura: sign. PD Slavík 1985
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
2006
akryl, plátno
120 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík 06
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1969 - 74
olej, plátno
120 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Načeradský 69 - 74
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign PD Sopko 81
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |