1884
olej, plátno, nažehleno, restaurováno
82 x 65 cm
Signatura: sign. PD Spulak Alois 84
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
3. čtvrtina 19
olej, plátno
69 x 97 cm
Signatura: sign. PD L. Hermann
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
18. století
olej, plátno
46 x 95 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, dřevo
10,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD monogram AW
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
25,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
původní bronzová plastika, mramorový sokl
v. 30 cm
Signatura: sign. dole A. Barye
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
původní bronzová plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. uprostřed Štursa
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
18. století
olej, plátno
68 x 53 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1912
olej, plátno
112 x 150 cm
Signatura: sign. PD Tomec 1912
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kolem r. 1890
olej, plátno, kašírováno
25,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD V Hynais Paris
olej, dřevo
21 x 13 cm
Signatura: sign. PD monogram OV
olej, dřevěná deska
59 x 51 cm
Signatura: sign. PD F. Naske 1926
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
dřevoryt 43/150
55 x 42,2 cm
Signatura: sign. PD M Švabinský
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, měděný plech
28 x 25 cm
Signatura: sign. PD R. Justich
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
101 x 79 cm
Signatura: sign. PD f. Hladík
kvaš, tužka, karton
28 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD H Schwaiger
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
pastel, lepenka
41 x 28 cm
Signatura: sign. PD monogram WB 1933
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
44 x 48 cm
Signatura: sign. LD monogram WB 1929
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, sololit
20 x 48 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
1935 - 40
olej, překližka
35,5 x 43 cm
Signatura: sign. LN Josef Zamazal
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
90 x 110 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
olej, lepenka
42 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Číla
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1917
olej, plátno
53 x 42 cm
Signatura: sign. LD františek Hoplíček 917
olej, plátno
51,5 x 39 cm
Signatura: sign. LD monogram TFŠ
olej, malířská lepenka
54 x 42 cm
Signatura: sign. PD j. O. 40
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
49,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
olej, plátno
50 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD F. Hladík
olej, malířská lepenka
53 x 42 cm
Signatura: sign. PD j. O. 40
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
1922
barevný lept s akvatintou
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, LD v tisku PV, tužkou 16
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
32,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku T.F.Š
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
20,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. P.
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
1913
komb. technika, karton
73 x 42 cm
Signatura: sign. PD monogram JU
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
barevný lept s akvatintou, č. 89
38 x 32 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
25,7 x 21 cm
Signatura: sign. PD V. P.
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD Blažíček 1923
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 30.