olej, plátno
73 x 73 cm
Signatura: sign. PD Vašíček 75
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
tempera, lepenka
34,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 47 000 Kč |
olej, plátno
55 x 65 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 80
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
60. léta 20. s
koláž, roláž
49 x 40 cm
Signatura: sign. LD JK
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
61 x 81 cm
Signatura: sign. na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
grafický list kolorovaný 2/15
76 x 58 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 77
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba tuší, karton
35 x 25 cm
Signatura: sign. DU Kolíbal 1999
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
pastel, papír
29,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD J. Válová
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akryl, tempera, karton
60 x 75 cm
Signatura: sign. LD S. Kovařík 85
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
grafický list 4/30
21,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1964
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
1982 - 83
akryl, plátno
35,5 x 35,2 cm
Signatura: značeno na rubu Jan Kubíček 1982 - 1983
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
email, sololit
28 x 58 cm
Signatura: sign. PD J. Válová
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
barevná serigrafie, ruční tisk
66 x 66 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 68
chromová ocel, akrylát
32 x 32 x 12 cm
Signatura: sign. na rubu 14/25 Hugo Demartini
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
barevná serigrafie 26/100, ruční tisk
20 x 20 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
mosaz, bílá barva, dřevo
24 x 19 x 13 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
250 x 170 x 2 objekty
Signatura: sign. na rubu Sýkora 73
Vyvolávací cena: | 3 900 000 Kč |
45 x 41 cm
Signatura: sign. PD Boštík 194
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
poč. 90. let 2
22,5 x 21 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
nitrolak, sololit
122 x 200 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1995
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
115 x 115 cm
Signatura: sign. vzadu na blind rámu V Boštík
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
komb. technika, papír
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda Bez názvu
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
2000
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: sign. LD I. Ouhel 2000
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
2005
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 05, LD I. Ouhel 05
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, olej, plátno
145 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, akvarel, tuš, koláž, plátno
38 x 55 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 96
olej, akryl, pastel, překližka
183 x 122 cm
Signatura: sign. LD V. Novák 83, na rubu V. Novák
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
komb. technika, olej, asambláž, sololit
52 x 76 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 82 000 Kč |
olej, plátno
30 x 30 cm
Signatura: sign. LD Rittstein 75
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
komb. technika, sololit
45 x 32 cm
Signatura: sign. PD 99 Boris Jirků
2004
bronzová plastika
v. 22,5 cm
Signatura: sign. zespodu M. K. 04
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
2006
bronzová plastika
v. 24 cm
Signatura: sign. dole Gabriel 2006
Vyvolávací cena: | 41 000 Kč |
akryl, plátno
135 x 105 cm
Signatura: sign. LD monogram NR 96
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
2006
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu T. Císařovský 06
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akryl, plátno
105 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu MB 2001
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
115 x 85 cm
Signatura: sign. DU M. Kunc
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |