16,5 x 14 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44, LD v tisku Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
68 x 39 cm
Signatura: sign. PD Matal 49
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
litografie
23 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 44
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: sign. LN V. Sychra 45
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
51 x 78 cm
Signatura: sign. LN Endre Nemes 1946
Vyvolávací cena: | 295 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD Styrsky 1927
Vyvolávací cena: | 7 800 000 Kč |
5x ručně kolorovaný tisk, ruční papír
20 x 12 cm
Signatura: sign. v tisku Štyrský, Toyen 35
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kniha, soubor článků a reprodukcí, 8 leptů nebo suc
22,5 x 18 cm, 12 x 18 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
1912 - 13
bronzová plastika, pozdní lití
v. 27 cm
Signatura: sign. dole Gutfreund
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
54 x 72 cm
Signatura: sign. LD Jar Král 1932
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
1915
olej, plátno
32 x 38 cm
Signatura: sign. PD J. Trampota 15
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
1911 - 12
v. 38 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
lavírovaná kresba tuší, červená tempera, karton
25 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD E. F.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, tuš, karton
33,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Foltýn
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, lepenka
51 x 36 cm
Signatura: sign. PD Veris
1928 - 32
olej, tuš, plátno
33 x 24 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: sign. LD monogram OK
Vyvolávací cena: | 19 500 000 Kč |
komb. technika + foto
21 x 21 cm, 20 x 14,5 cm (2x)
Signatura: sign. DU Anderle
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
1959 - 1962
olej, plátno
114 x 145 cm
Signatura: sign. LD Beneš
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, sololit
36 x 50 cm
Signatura: sign. PD Beneš 72
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
komb. technika, kresba, sádra
71 x 49 cm
Signatura: sign. PD 128/1981 7. VIII. Jiří Anderle
2. pol. 60. le
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
komb. technika, plátno, sololit
22 x 24 cm
Signatura: sign. LD Janeček
komb. technika, karton
33 x 23 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, plátno
130 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Hroch 1964
komb. technika, tempera, pastel, papír
21,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 21. I. 86
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
koláž, papír
50 x 42 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 92
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1952
akvarel, kvaš, karton
30 x 45 cm
Signatura: sign. LD istler 1952
olej, karton
23 x 31 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1966
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
enkaustika, plátno, sololit, autorský rám
30 x 38 cm
Signatura: sign. DU V. Kiml 72
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
30 x 39 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 61
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
57 x 110 cm
Signatura: sign. PD V. Boštík
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
100 x 120 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra II. 91
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
1968 - 70
olej, plátno
40 x 60 cm
Signatura: sign. PD Klápště
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
64 x 52 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 88
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 87
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |