olej, plátno
29 x 20 cm
Signatura: sign. PD Lolek St
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 49 cm
Signatura: sign. PD Ota Bubeníček 20
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
28 x 32 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 34 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 64 cm
Signatura: sign. PD Panuška
olej, karton, lepenka
40 x 52 cm
Signatura: sign. LD Kaván Bradlec
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Fr. Kaván Cesta k lesní vesničce
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 68 cm
Signatura: sign. LD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
44 x 55 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1943
olej, plátno
118 x 132 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 275 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 38 cm
Signatura: sign. PD G. Mallý
komb. technika, tempera, bar. křídy, pastel
21,5 x 13,5 cm
Signatura: sign. LD Kubinčan
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
94 x 74 cm
Signatura: sign. PD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
76 x 90 cm
Signatura: sign. Ot. Nejedlý 1919
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1921
35,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD O. Marvánek 21
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1914
olej, plátno
97 x 73 cm
Signatura: sign. LN V. Rada 1914
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kolem r. 1900
olej, karton, lepenka
94,5 x 67 cm
Signatura: sign. na rubu Otakar Kubín
olej, lepenka
25 x 31 cm
Signatura: sign. LD V. V. Novák 32
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
1928 - 29
tuš, barevný pastel, karton
27,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
olej, plátno
60 x 47 cm
Signatura: sign. LD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
68 x 57,5 cm
Signatura: sign. LD monogram AP
olej, plátno
36 x 47 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 1929
olej, plátno
45 x 62 cm
Signatura: sign. PD Kaláb 48
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
82 x 50 cm
Signatura: sign. LN Kaláb 44
olej, plátno
55 x 45 cm
Signatura: sign. LN K. 27
1948 - 49
olej, plátno
110 x 200 cm
Signatura: sign. PD Kaláb 1949
30. léta 20. s
tuš, běloba, karton
44 x 31 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
lavírovaná kresba tuší, papír
31 x 23 cm
Signatura: sign. PD A Justitz 19
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1915
kresba tuší, běloba, bar. pastelka, karton
32 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD JL 15
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
kvaš, akvarel, tuš, karton
20 x 12,5 cm, 12,5 x 10 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
plakát, zinkografie
98 x 70 cm
Signatura: neznačeno
1922
olej, plátno
66 x 60 cm
Signatura: sign. PD III červenec 22 Holý
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, plátno
65 x 50 cm
Signatura: sign. LD Kundera