litografie
24 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek, LD Před zrcadlem
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1918
litografie
25 x 18 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek, LD Chlapec se svítilnou
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kresba tužkou, papír
9,5 x 12 cm
Signatura: sign. LD Trampota, PD 1919
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1912 - 13
bronzová plastika
v. 33 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
bronzový reliéf
42 x 53 x 2,8 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 89 000 Kč |
akvarel, karton
17,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kolorovaná kresba, papír
21 x 30 cm
Signatura: sign. DU Fr. Hudeček 1943
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, sololit
20,5 x 24,7 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 42
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
20 x 40 cm
Signatura: sign. LD monogram KL
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
tužka, akvarel, karton
36 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 56
tužka, karton
37,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 48
kresba barevným pastelem, papír
26,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Lacina
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, překližka
33,4 x 44 cm
Signatura: sign. PN istler 43
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
olej, dřevěná deska
29 x 49 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 34 cm
Signatura: sign. PN Zykmund 44
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund 48, na rubu na blind rámu V. Zykmund 48
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
uhel, papír
63 x 45 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kolorovaný lept H.C. 17/25
26,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Toyen
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tužkou, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. LD F. Muzika 44
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
tempera, papír
60 x 43 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1963
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
47 x 28 cm
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
44 x 54 cm
Signatura: sign. DU Bělocvětov 62
1954
olej, plátno
65 x 78 cm
Signatura: sign. PN Fremund 54
olej, sololit
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD V Beneš 72
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD V Beneš 69
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akvatinta
20 x 29 cm
Signatura: sign. PD Knap 90
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
1951
olej, malířská lepenka
31 x 22 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1951
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, malířská lepenka
10,5 x 31 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 1955
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, překližka
22,7 x 24,4 cm
Signatura: sign. LD monogram AM 1956
60. léta 20. s
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. PD F. Volf 27
originální kolorovaný dřevoryt
15 x 18 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
60. léta 20. s
olej, plátno
52 x 66 cm
Signatura: sign. PD F. Volf
bronzová plastika, mramorový sokl
v. 37 cm
Signatura: sign. na plintě V.
olej, plátno
73 x 64 cm
Signatura: sign. f. malý 75
olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 1980
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 94
Vyvolávací cena: | 47 000 Kč |