olej, plátno
52 x 65 cm
Signatura: sign. PD Berlit
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
23,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD K. Boháček
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
48,5 x 58 cm
Signatura: sign. LD J. Horník 47 Paris 20/V.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
28 x 47 cm
Signatura: sign. PD Holý 44
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
34,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 34
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, malířská lepenka
35 x 40 cm
Signatura: sign. PD Rabas 42
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
78 x 145 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
olej, malířská lepenka
22 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1929
37 x 48 cm
Signatura: sign. PD A. Pelc 40 Casablanca
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 34 cm
Signatura: sign. PD V V Novák 35
olej, malířská lepenka
26 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, sololit
28 x 36 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
olej, překližka
27,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
komb. technika, papír
42,8 x 54,1 cm
Signatura: sign. PD Jan Slavíček Venezia 1947
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
81 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 39
Vyvolávací cena: | 73 000 Kč |
olej, překližka
50 x 69 cm
Signatura: sign. PD Jar. Kotas
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 34
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, plátno
94 x 77 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 28
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevná litografie
24,6 x 17,2 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
20,2 x 21,1 cm
Signatura: sign. DU Tichý
kresba pastelem, karton
39 x 30 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44
kresba tuší, papír
32,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD V Sychra 32
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
barevná litografie 11/300
30 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Liesler 45
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
27 x 40 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
počátek 20. le
komb. technika, pastel, tuš, papír
36 x 30 cm
Signatura: značeno na rubu pozůstalostním razítkem Král
komb. technika, karton
45 x 30 cm
Signatura: sign. PD AP
kvaš, pastel, karton
33 x 26 cm
Signatura: sign. PD J. Kroha 44
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
olej, překližka
65 x 42 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 37
Vyvolávací cena: | 89 000 Kč |
litografie
57 x 45 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolem r. 1950
kresba tužkou, papír
12 x 8 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, papír
10 x 15 cm
Signatura: sign. LD J. Z.
olej, plátno
26 x 32,4 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý 35
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
olej, plátno
60 x 66 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 12 000 000 Kč |
1913 - 14
kresba tužkou, lavírovaná akvarelem, papír
32 x 23 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1913 - 14
33 x 26 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 145 000 Kč |
olej, dřevěná deska
42 x 37 cm
Signatura: sign. DU F. Volf 45
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |