olej, karton, plátno
52 x 41,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1895
olej, dřevo
20 x 30 cm
Signatura: sign. PD Kalvoda Al. 95
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 31 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, kašírované plátno na lepence
46 x 44 cm
Signatura: sign. PD Holub 1926
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
23 x 32 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 44 cm
Signatura: sign. PD A Slavíček
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1933
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček Stránčice v srpnu 1946
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 51 cm
Signatura: sign. PD Kaván První sníh
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, karton
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolem r. 1935
olej, lepenka
50 x 68 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1900 - 15
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Kaván Před žněmi v Železnici
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, sololit
58 x 70 cm
Signatura: sign. LD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kolem r. 1930
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, papír
22,3 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 99 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1943
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. PD Boksay
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD M. Benka
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
65 x 77 cm
Signatura: sign. PD Bansaghi V.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
87 x 67 cm
Signatura: sign. PD Erdélyi 1928
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
92 x 77,5 cm
Signatura: sign. PD A. Kocka 1936
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
galvanoplastika, mramorový sokl
v. 43 cm
Signatura: sign. vzadu Coubine
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
sádrová plastika, dřevěný sokl
v. 40 cm
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
grafický list, zkušební tisk
20 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD O. Kubín
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, dřevěná deska
49 x 41,5 cm
Signatura: sign. PU Coubine
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
89 x 116 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1909
olej, plátno
28 x 42 cm
Signatura: sign. LD Coubine 1909
olej, plátno
65 x 121 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
1922
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: sign. PD Ronda 1922 L. Blum
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
60 x 48 cm
Signatura: sign. LD L. Blum 1925
olej, překližka
24,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1946
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |