tuš, ruční papír
42 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1984
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2000
patinovaná bronzová plastika
v. 49 cm
Signatura: sign. vzadu dole 3/12 E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2000
akryl, sololit
63 x 52 cm
Signatura: sign. LD 2000 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1999 - 2000
olej, plátno
45 x 35 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
2002 - 2005
olej, plátno
145 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík 02 - 5
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |