1780 - 1820
olej, plátno v minulosti nažehleno, florentský vyře
72 x 57 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, karton, lepenka
8,5 x 20 cm
Signatura: sign. LD FH
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
84,7 x 55,7 cm
Signatura: sign. LD LM
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno (kašírováno)
43 x 34 cm
Signatura: sign. PD Preisler
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1902
kresba uhlem, pastelem
37,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
ilustrace, kresba tuší
22,2 x 15 cm
Signatura: sign. PD MB, na rubu Benka: Myšacia bundička/3
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
ilustrace, kresba tuší
22 x 15,2 cm
Signatura: sign. PD MB, na rubu Benka: Popoluša/1
24 x 14 cm
Signatura: sign. PD Aleš
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
17 x 25 cm
Signatura: sign. PU M. Aleš
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1913
barevná litografie na japanu
46 x 38 cm
Signatura: sign. PD M Švabinský
akvarel
32 x 25 cm
Signatura: sign. PD Jos. J. Loukota
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
22,2 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, v tisku PV.
barevný lept s akvatintou
21,8 x 30,8 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, v tisku značeno PV.
barevný lept, č. 103
28 x 31 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
44 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku značeno TFŠ 1927, č. 144
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
37 x 45 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
44 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku zančeno TFŠ, č. 32
25,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku značeno TFŠ
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
komb. technika, kvaš, barevný pastel
37 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD L´estacade, TFŠ
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kolem r. 1865
kresba uhlem
21 x 15,5 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kolem r. 1865
kresba uhlem, bílá křída
28,5 x 25 cm
1864
14,5 x 20 cm
Signatura: sign. LD 28 July 864, na rubu razítko Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka
kvaš
12 x 20 cm
Signatura: sign. LD O. Lebeda
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1921
olej, lepenka
24 x 19 cm
Signatura: sign. PD Minařík 1921 Špičák
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1912
olej, lepenka
66,5 x 79 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa 1912
1903
olej, plátno
101 x 150 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka Gardské jezero 1903
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
80 x 97 cm
Signatura: sign. LD Holub
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
69,5 x 92 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda.
olej, lepenka
60 x 54 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
kolem r. 1915
olej, dřevěná deska
27 x 40,5 cm
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1912 - 1913
olej, lepenka
14 x 22 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1913
olej, lepenka
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 13
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervat. 55.
olej, malířská lepenka
31 x 32 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |