olejová tempera, tužka, sololit
42 x 30 cm
Signatura: sign. PD Matal 73
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
asambláž, překližka
120 x 60 cm
Signatura: sign. DU fára 77
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
cínová plastika
18,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. na rubu E. Kmentová
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
komb. technika, olej, tempera, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. LD endre nemes 1962
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
koláž, karton, lepenka
88 x 62,5 cm
Signatura: sign. DU 7 IV. Janošek VIII. 1965
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD E Ovčáček 68
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, email, plátno
33 x 43,5 cm
Signatura: sign. na rubu M. Medek 70
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, akryl, plátno
89 x 63 cm
Signatura: sign. LN 67 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, asambláž, dřevo
70 x 50 cm
Signatura: sign. DU Bělocvětov 64
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, sololit
46 x 38 cm
Signatura: sign. DU Jiří Hejna
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák - 1968
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD Vašíček 1971
olej, plátno, překližka
44,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD John
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
49 x 44 cm
Signatura: sign. DU Boštík 196
Vyvolávací cena: | 97 000 Kč |
lept, A.T.
14,5 x 17,2 cm
Signatura: sign. PD Boštík 165
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
39 x 36 cm
Signatura: sign. DU Boštík 90
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
grafický list 31/60
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1966/77
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
akryl, plátno
95 x 95 cm
Signatura: sign. na rubu Milos Urbasek La Theme "O" - XXXV 1966
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
sklo, ocel
100 x 15 x 32 cm
Signatura: sign. vespod Kopecký 2000
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
chromovaná ocel, akrylát
30,3 x 30,3 cm
Signatura: sign. na rubu 16/25 Hugo Demartini
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
barevná serigrafie 37/100
19 x 19 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
otisk z perforovaného plechu 10/50
53 x 74 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1980 - 82
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevná serigrafie 12/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
tisk z perforovaného plechu a reliéf 1/3, III. stav
53,5 x 75 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1994
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1988 - 2005
plastika, tavené broušené a leštěné sklo
24,1 x 27,9 x 15,2 cm
Signatura: sign. LD S. Libenský J. Brychtová 1988 - 2005
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
komb. technika, olej, sololit
118 x 80 cm
Signatura: sign. DU J. Válová 78
komb. technika, akryl, tuš, uhel
62 x 86 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 74
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kresba pigmentem na hedvábném papíru
67 x 48,5 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 97
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
komb. technika, grafit frottage na japanu
143 x 73 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 90
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
80. léta 20. s
osinkocement, drát
výška 39 cm
Signatura: sign. V. Janoušková 5/15
komb. technika, karton
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 1994 Zrození kurvičky
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, sololit
85 x 60 cm
Signatura: sign. LD K.G.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
grafit, karton
111 x 78 cm
Signatura: sign. DU Židle II., P.N. 1972
akryl, linoleum
25 x 47 cm
Signatura: sign. PD Kopecký 74
komb. technika na bavlně
146 x 112 cm
Signatura: sign. na rubu PD Dokoupil 1990
olej, plátno
80 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 89
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |