kvaš
36 x 28 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
45 x 32 cm
Signatura: sign. LD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1928 - 1930
kvaš
36 x 28 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
kresba pastelem
40,5 x 54 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kolem r. 1950
olej, plátno
69 x 90 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
originální fotografie kolorovaná
50 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1954
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 54
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
50 x 48 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1981
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
43 x 36 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch 1962
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
36 x 46 cm
Signatura: sign. LD seydl
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
64 x 80 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 70
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 84
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 69
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
komb. technika, pastel, akvarel, kvaš
39 x 30 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 85
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, sololit
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Zábranský
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
olej, plátno
40 x 45 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 1985
koláž
33,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD LN 10/6/87
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
odlitek, olovo, částečně zlaceno
v. 70 cm
Signatura: sign. vzadu dole O. Zoubek
olej, asambláž, lepenka
67 x 45 cm
Signatura: sign. DU istler
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kresba tužkou, lavírovaná, litografický tisk
61 x 47 cm
Signatura: sign. PD Oldřich Kulhánek 1975
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
komb. technika, kresba, malba, grafický list
66 x 49 cm
Signatura: sign. DU 28/70 Anderle
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1954
olej, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD istler 54
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
suchá jehla s monotypem na japanu
16,6 x 14 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tužkou, karton
59 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 67
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
strukturální grafika
20 x 37,5 cm
Signatura: sign. DU Vladimír Boudník 1960
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
70. léta 20. s
olej, karton
17 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD istler
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
koláž, chiasmáž
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD JK 69, na rubu J Kolář 69
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
komb. technika, suchá jehla s monotypem
31,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD B. Dlouhý Zkouška 2.II.1958
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
kolorovaná froasáž
49 x 39 cm
Signatura: sign. PD LN 26/9/89
Vyvolávací cena: | 19 500 Kč |
olej, karton
33,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD istler 62
kvaš, tuš, vrypy
33,5 x 45 cm
Signatura: sign. DU V. Janoušek 72
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, karton
34 x 34 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 59
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
2x olej, plátno
18 x 12,2 cm, 18 x 12,2 cm
Signatura: sign. PD Šíma 64, sign. PD Šíma 64
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, sololit
46 x 55 cm
Signatura: sign. na rubu J. Bornfriend
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olejová tempera
60 x 46 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
olej, překližka
48,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 57