22,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 47
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
barevná litografie
24,6 x 17,2 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
litografie
19,6 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
41,2 x 29,6 cm
Signatura: sign. PD František Tichý 40
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1952
akvarel
22 x 33 cm
Signatura: sign. DU Tichý 52
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1925 - 1930
olej, plátno, isorel
55 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 8 500 000 Kč |
1921
30 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD E. F. 21. Sklenice
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
bronzová plaketa
průměr 20,5 cm
Signatura: sign. E. Filla 38.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1915
24,5 x 15,6 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, dřevěná deska
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LN Janeček, na rubu O Janeček III. 44 Láhev olej
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1918
litografie
24 x 18 cm
Signatura: sign. LD Před zrcadlem, PD Josef Čapek
litografie
24,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
linoryt kolorovaný akvarelem
23 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD V Špála 34
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
kolorovaný linoryt
30 x 24 cm
Signatura: sign. PD V Špála
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kniha, 8 leptů nebo suchých jehel
23 x 17 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akvarel
28 x 36 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 44
akvarel, tuš
15,5 x 12,6 cm
Signatura: sign. DU Fr. Hudeček 46
28 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu Matal 1946
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
akvarel, pastel
19 x 26 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 45
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LN j. kotík 44
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
20,5 x 14,2 cm
Signatura: sign. LD FH, PD Stárnoucí muž 16.XI. 47
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
20 x 11 cm
Signatura: sign. LD Matal 48
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
litografie 118/300
29 x 22,8 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 45
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, kvaš, tužka
19,5 x 30 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 47
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
2. pol. 30. le
olej, plátno
55 x 33 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmana
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
48 x 33,5 cm
Signatura: znač. LD razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmana S 838
31,5 x 22 cm
Signatura: značeno razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmana č. 478
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba pastelem
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 43
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kresba tužkou, pastelem
18,5 x 34,5 cm
Signatura: značeno slepotiskovým razítkem Z pozůstalosti F. Muziky
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
44 x 31 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 1945
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
64 x 98 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund 47
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
21 x 29 cm
Signatura: sign. LD V. Tikal
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, tuš
40 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 45
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, překližka
40 x 50 cm
Signatura: sign. PN istler 43
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kolem r. 1937
olej, překližka
28 x 37 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
originální fotografie
67 x 45 cm
Signatura: LD autorské značení Balzar
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |