olej, lepenka
16 x 24 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, pastel
30 x 60 cm
Signatura: sign. LD plocek 1940
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, překližka
22,5 x 33 cm
Signatura: sign. PN R. Wiesner 42
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, překližka
20 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1942 - 1943
olej, malířská lepenka
27 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Hejl 43
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
52 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu V. Sychra 38
olej, plátno
47 x 60 cm
Signatura: sign. PD M. Netík 43
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
komb. technika, akvarel, tuš
35 x 21,6 cm
Signatura: sign. PD Liesler 45
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, překližka
49,5 x 40 cm
Signatura: sign. LD Petr Dillinger
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
komb. technika, kvaš
30,1 x 22,5 cm
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, překližka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Dillinger
olej, plátno
65 x 76 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 1928
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
43 x 53 cm
Signatura: sign. PD Maxim Kopf
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD Maxim Kopf 43
enkaustika, dřevěná deska
56 x 44 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 29
Vyvolávací cena: | 620 000 Kč |
olej, plátno
75 x 90 cm
Signatura: sign. PD A. Procházka 35
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1930
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LU Fr. Eberl
olej, plátno
72 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. Holan - 26
olej, plátno
72 x 95,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1939.
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
1932 - 1933
olej, lepenka
19 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý 932
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kolem r. 1933
malba štětcem kvaší
39,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý
21,5 x 32,45 cm
Signatura: znač. LD Z.J. 1948
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. LD K Černý Š 56
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
62 x 47 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 28
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
barevná litografie 47/500
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD V Špála 42
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, plátno
100 x 65 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 49
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
akvarel, karton
29,5 x 22 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 29
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
57 x 67 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 1927
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
pastel, uhel, karton
38 x 44 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 26
olej, lepenka
45,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akvarel, karton
21 x 32 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 47
uhel, tužka, karton
29 x 38 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
olej, plátno
96 x 69 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík, na rubu autorem P. Kotík 1927 Lindberg Via Paříž
Vyvolávací cena: | 640 000 Kč |
1910 - 1915
akvarel, tužka
44 x 31,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 13 500 Kč |