1924
olej, lepenka
25 x 31 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, karton
40 x 52 cm
Signatura: sign. LD Kaván "u Rváčova"
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
26,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olejová tempera, karton
43,5 x 58 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
olej, lepenka
50 x 62 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1910 - 1915
olej, plátno
45 x 61 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
1925 - 30
olej, plátno
59 x 70 cm
Signatura: sign. LD K Wagner
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olejová tempera, karton
46 x 62 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1932.
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
1913
olej, lepenka
70 x 74 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1913
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno kašírované na sololitové desce
54 x 43 cm
Signatura: sign. LD 1923 Kars (s dedikací)
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, dřevěná deska
45,5 x 54 cm
Signatura: sign. LD Kars 37
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
kvaš, lepenka
28,5 x 20 cm
Signatura: sign. LD O. Mrkvička
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kresba uhlem
36 x 23 cm
Signatura: sign. PD R Kremlička 1923
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
24 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD G
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kvaš, lepenka
30 x 21,5 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1907
kresba uhlem
37 x 25 cm
Signatura: sign. PD Kremlička 1907
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
35 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD Rabas 38
olej, plátno
50 x 75 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kolem r. 1928
olej, plátno
62 x 122 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
1906 - 1910
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. LD Kars
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, sololit
33,5 x 25 cm
Signatura: sign. LD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
12,3 x 33,3 cm
Signatura: sign. PD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
1921
olej, plátno
48 x 60 cm
Signatura: sign. LD V. Fiala 1921
olej, lepenka
48 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček 23.
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, plátno
60 x 46 cm
Signatura: sign. PN Erdélyi
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kvaš
38 x 56 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Sedláček 32
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kvaš
37 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 42
olej, plátno
73 x 116,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
1915
olej, plátno
59 x 84 cm
Signatura: sign. LD 1915 E. Pittermann
1915
29 x 43 cm
Signatura: sign. LD Jan Trampota 1915
1915
barevné křídy, pastel
47 x 61 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota 1915.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |