2000
akryl, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2000
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Urbasek Richtung Süden 1973 St. Gallen
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
barevná serigrafie 51/100
59 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 70
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
serigrafie 45/50
65 x 65 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akryl, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 2001
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, sololit
32 x 44 cm
Signatura: sign. PD 96 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2000
olej, sololit
33 x 32 cm
Signatura: sign. LD 2000 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
akryl, lepenka
55 x 44 cm
Signatura: sign. PD L. OCH.
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
2002
barevné křídy, tempera, pastel, plátno
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 10/2002
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
perforovaný plech 45/80
53 x 74 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1972
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
komb. technika, olej, kvaš, pastel, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD MS
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
lité laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
2004
olej, sololit
122 x 70 cm
Signatura: sign. PD 27.1.04 Kroča
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
pastel, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 84
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevný pigment, hedvábný papír
174 x 97 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 92
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |