olej, lepenka
29,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1880 - 84
bronzová plastika
výška 48 cm
Signatura: sign. J. V. Myslbek Oddanost
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
35 x 27 cm
Signatura: sign. LD H. Canon
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1872
olej, plátno
56 x 76 cm
Signatura: sign. PD Hugo Ullik 1872
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
Paris 1894 - 6
akvarel, karton
41 x 30 cm
Signatura: sign. LD Mucha
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
počátek 20. st
bronzová plaketa, původní dřevěný rám
59 x 16 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
počátek 20. st
59 x 16 cm
Signatura: sign. Sucharda
Vyvolávací cena: | 9 900 Kč |
bronzová plastika, mramorový sokl
výška 35 cm
Signatura: sign. dole Horejc 1934
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1910 - 11
bronzová plastika
výška 60 cm
Signatura: sign. na plintě Štursa
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2. pol. 19. st
olej, plátno
34 x 65 cm
Signatura: sign. PN Jaroslav Špillar
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, dřevěná deska
9 x 11,5 cm
Signatura: sign. LD W
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1873
olej, dřevěná deska
10,7 x 15 cm
Signatura: sign. na rubu monogram AW 1873
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, překližka
35 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Mucha, na rubu LN Mucha/1919
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
barevný lept č. 139
32,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1910
35 x 44 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ 1910
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1907
kvaš, tuš, karton
35 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD K. Šimůnek 1907
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, dřevěná deska
20 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD nečitelná
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1900 - 1910
olej, plátno
41 x 70 cm
Signatura: sign. PD G. A. van Hees
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, překližka
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD Fr Tomaschu
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
39,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Fr. Tomaschu
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1913
olej, lepenka
44 x 58 cm
Signatura: sign. LD Jos. Kitzler 13.
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kolem r. 1900
olej, lepenka
29 x 50 cm
Signatura: sign. PD Vacátko
1909
olej, plátno
40 x 45 cm
Signatura: sign. PD G. Macoun 09
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1925 - 27
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Číla
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
1900 - 1905
olej, lepenka
56 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Karel Špillar
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, překližka
35,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD K. Langer 40
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, plátno
37 x 44 cm
Signatura: sign. LD K. Hofman
olej, karton na plátně
62 x 47,5 cm
Signatura: sign. LD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 245 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 64 cm
Signatura: sign. LD J. Holub. 1926
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, lepenka
49 x 65 cm
Signatura: sign. LD Panuška
1915
olej, plátno
76 x 97,5 cm
Signatura: sign. LD F. Engelmüller 1915
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
88 x 107 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka 1926
olej, plátno
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26 x 32 cm
Signatura: sign. LD A. Frolka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, karton
35 x 49 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
39 x 27 cm
Signatura: sign. PD Kaván