malba, kresba, asambláž
66 x 56 cm
Signatura: sign. DU Jaroslav Kapec 1971
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, sololit
29 x 50 cm
Signatura: sign. PD Tikal 65
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu M. Medek 1968
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
objekt, asambláž, dřevo
54 x 65 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
32 x 50 cm
Signatura: sign. LD J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
145 x 175 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 88
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
litografie na ručním papíru s prolisy
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Polcar 87, LD E.A.
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
dřevo, plátkové zlato, stříbro
výška 78 cm
Signatura: sign. monogramem JZ
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barvené, pálené dřevo
71,5 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1980
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
80. léta 20. s
plastika, osinkocement, drát
výška 39 cm
Signatura: sign. V. Janoušková 10/15
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1974 -75
email, plátno
135 x 94 cm
Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 975
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: sign. DU Jan Bauch 1966
Vyvolávací cena: | 112 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 39,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Hodonský 84
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1977 -78
olej, plátno
150 x 130 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 77 - 78
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, sololit
35 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu Matal 79 Pomník
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, sololit
25 x 17 cm
Signatura: sign. PD Matal 83, na rubu Matal 83
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
froasáž
50 x 32 cm
Signatura: sign. PD LN 98
barevná litografie 37/55
55 x 70 cm
Signatura: sign. PD A. Lamr 89
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, sololit
80 x 58 cm
Signatura: sign. Fr. Gross
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 45 cm
Signatura: sign. DU A. Lamr 95
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, karton
62,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. DU fára I 86
olejové laky, asambláž
71 x 99 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
cínová plastika
27,5 x 27,3 x 5 cm
Signatura: sign. na rubu E. Kmentová
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
komb. technika, deska
85 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu B. Dlouhý Testování bramboráku II 2001
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1977 - 80
asambláž, kresba uhlem
96 x 70 cm
Signatura: sign. PD jan kotík 77 - 80
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
52 x 48 cm
Signatura: sign. DU Boštík 95
kresba, křídy, tužka, karton, sololit
86 x 69 cm
Signatura: sign. DU Kolíbal 85, LD Bělavý svět
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2004
olej, vosk, plátno
65 x 50 cm
Signatura: sign. PD Miloš Ševčík 2004
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kolorovaná suchá jehla
17,5 x 13,2 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 8 400 Kč |
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
kresba tuší, karton
30 x 42 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1986 "Čtení jedné knihy"
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kresba tuší, perem, karton
40 x 30 cm
Signatura: sign. PU Karel Nepraš 1984
akvarel, kvaš, karton
42 x 29 cm
Signatura: sign. DU Karel Nepraš 1984 "Duha" (en face)
grafit na kartonu
111 x 77 cm
Signatura: sign. DU Židle IV P. N. 1973
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
51 x 41 cm
Signatura: sign. PD L. Guderna 97
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |