koláž, muchláž, skrývačka
31 x 23 cm
Signatura: sign. PD JK 72
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
koláž na dřevěné desce
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD JK 85, na rubu J. Kolář 85
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
originální koláž
29 x 39 cm
Signatura: sign. PD JK 66, na rubu JK P- 66
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
pastel, papír
19,5 x 13 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1963 - 65
barevná litografie
10 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
tužka, papír
7 x 5,5 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1963 - 1965
originální katalog se 3 původními čtyřbarevnými lit
10 x 15 cm
Signatura: sign. na přední straně Jan Zrzavý, PD JZ
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kresba pastelem, papír
13 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý I.IX.69, LD J. Z.
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
80. léta 20. s
malba na negativu
70 x 100 cm
Signatura: sign. DU Schifano
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
70. léta 20. s
komb. technika, přelepovaný papír na plátně
70 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Schifano
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
80. léta 20. s
koláž, malba na papíře
63 x 50 cm
Signatura: sign. PD Schifano
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
90. léta 20. s
serigrafie 1/100
77 x 56 cm
Signatura: sign. PD Galeano
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
serigrafie LX/C
86 x 66 cm
Signatura: sign. PD Festa
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
90. léta 20. s
komb. technika, plátno
120 x 100 cm
Signatura: sign. PD J.C.
komb. technika, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Angeli
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, sololit
60 x 34,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
56 x 38 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, asambláž
28,5 x 89 cm
Signatura: sign. na rubu V. Hejna 1960
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, asambláž, vypalované dřevo, vrypy
17 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Vyleťal
olej, plátno
130 x 82 cm
Signatura: sign. DU J. Bornfriend
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
monolitografie
34,7 x 26,4 cm
Signatura: sign. LD istler 58
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, karton
27,3 x 18,8 cm
Signatura: sign. PD istler 65
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1965 - 66
komb. technika, karton
93 x 67 cm
Signatura: sign. PD Janošek 65/66
komb. technika, mrazovka
45 x 88 cm
Signatura: sign. PD Janošek VIII 71
olej, plátno
110 x 80 cm
Signatura: sign. PD j. Kotík 59 - IV
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, koláž, lepenka
38,5 x 24,2 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 63
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
monotyp, E.A.
23 x 16 cm
Signatura: sign. PD Málek VIII. 1963
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Vaca 60.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, písek na lepence
90 x 70 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 70
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
asambláž, překližka
137 x 83 cm
Signatura: sign. DU fára 67
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
49 x 68 cm
Signatura: sign. PD Lacina 66
olej, plátno
110 x 70 cm
Signatura: sign. LD Jan Kubíček 62
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej, sololit
90 x 63 cm
Signatura: sign. PD S. Kovařík 74
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
suchá jehla 23/35
35 x 22 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1969
plastika, železo, cement
výška 195 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
komb. technika, akvarel, olej, pastel, koláž
25 x 29,5 cm
Signatura: sign. NU Hejna