1940 - 41
olej, plátno
100 x 65 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 1940 - 1941
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
tuš, tempera, papír
26 x 35 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 58
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
35 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
22,5 x 30 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 58
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
3x tempera, karton
33 x 30, 27 x 21, 29 x 25 cm
Signatura: sign. P. Kotík 61, P.K. 61, P.K. 61
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 44 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
46 x 36 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 50 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 66
33 x 24 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 68
olej, lepenka
38 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
originální fotografie
23 x 17 cm
Signatura: sign. LD Drtikol a spol. 1919
bromostříbrná kontaktní fotografie
8,6 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
originální fotografie
8,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. na rubu p.f. 1960 Josef Ehm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
originální fotografie
17,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem Foto M. Hák
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
originální fotografie
15 x 10,5 cm
Signatura: sign. na rubu P.f. 1974 Ehm
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
originální fotografie
24 x 18 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
originální fotografie kolorovaná
23,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
19,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. DU Jan Saudek
originální fotografie kolorovaná 17/30
40 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, plátno
36 x 24 cm
Signatura: sign. PD Fr. Smatek
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
komb. technika, sololit
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Zábranský
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
komb. technika, malířská lepenka
20 x 32 cm
Signatura: sign. LD Janeček 67
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
38 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1957 Jana
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
komb. technika, karton
38 x 48,5 cm
Signatura: sign. LN ABorn 82
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
akvarel, pastel, karton
30,5 x 23 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 65
21 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 76
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
odlitek, olovo částečně zlaceno
výška 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
65 x 35 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 53
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, sololit
61 x 82 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek 67
1954
olej, tempera, lepenka
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1954.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
tuš, karton
17 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
olej, plátno
44 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 69
barevná litografie, autorský tisk
41 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1970
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD Igoumenica J. Jíra 98
Vyvolávací cena: | 62 000 Kč |
enkaustika, plátno, překližka
30 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 75
koláž (autokoláž)
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD JK 91
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |