1918
olej, překližka
55 x 46 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 1918
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1915
olej, karton
33 x 48 cm
Signatura: sign. PD Kotík 1915
olej, plátno
60 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kresba uhlem, papír
74 x 63 cm
Signatura: sign. PD P. K. 1920
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1922
kresba tuší, karton
39 x 39 cm
Signatura: sign. PD K. P. 22
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1924
krajon, papír
48 x 32 cm
Signatura: sign. LD P.K. 1924
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba pastelem, karton
43 x 30 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík
olej, plátno, lepenka
50 x 45 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 28
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
pol. 30. let 2
olej, plátno
60 x 92 cm
Signatura: sign. PD P. K.
olej, lepenka
33 x 22 cm
Signatura: sign. PN P.K. 30
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu P. K.
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
25 x 33 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 30
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akvarel, karton
30 x 22 cm
Signatura: sign. PD P.K. 36
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
akvarel, karton
27 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD P.K. 30
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
krajon, karton
34 x 50 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
olej, lepenka
53 x 43 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 42
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
42 x 30 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 43
akvarel, kvaš, karton
30 x 41 cm
Signatura: sign. DU PK
24 x 44 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík
23 x 34 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 31
25 x 20,5 cm
Signatura: sign. DU P.K.
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1936 ?
olej, lepenka
43 x 60 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
23 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD P.K.
61 x 60 cm
Signatura: sign. DU P. Kotik 45
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 30,5 cm
Signatura: sign. DU P.K., na rubu P. Kotík 1943
olej, plátno
81 x 60,5 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 49
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
34,5 x 47 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 36
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
81,5 x 65,5 cm
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
81 x 60 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 46
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
22 x 42 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 50
akvarel, kvaš, karton
20 x 30 cm
Signatura: sign. PD P.K.
kresba křídou, karton
62 x 44 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 46
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
4x kresba pastelem, papír
30 x 41 cm
Signatura: sign. LD P.K. 53, DU P.K. 53, LD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
36 x 50 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík