olej, lepenka
27 x 34 cm
Signatura: sign. PD Jakoby
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 54 cm
Signatura: sign. LD L Kuba 1947
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
70 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 59
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 32 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
37 x 25 cm
Signatura: sign. LD J.Z.
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
olej, plátno
58 x 48 cm
Signatura: sign. PN Fr. Srp 1930
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD K. Jílek 30
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
cca 1927
olej, lepenka
18 x 13 cm
Signatura: sign. LD M. Kopf
olej, sololit
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD V. Sychra 42
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
75 x 113 cm
Signatura: sign. LD F. Jiroudek 44
olej, karton
25 x 16 cm
Signatura: sign. LD M Benka 38
olej, sololit
39,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD W Nowak
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 12 cm
Signatura: sign. LD Nejedlý
1915
akvarel, karton
24 x 39 cm
Signatura: sign. PD V Š 15
olej, plátno
65 x 100 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 35
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. DU Tichý 45
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
39 x 27 cm
Signatura: sign. PD Tichý 42.
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
20,2 x 21,1 cm
Signatura: sign. DU Tichý
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kresba tužkou, papír
17,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 35
Vyvolávací cena: | 54 000 Kč |
kresba tuší, pastelem, tužkou, papír
24 x 33 cm
Signatura: sign. PD F.M. 42
30. léta 20. s
akvarel, karton
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Z pozůstalosti Aloise Wachsmanna č.1931
olej, plátno
65 x 115 cm
Signatura: sign. LD VJ 34
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
malba tuší, karton
50 x 32 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund 47
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
pastel, barevné křídy, karton
51,3 x 40 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
40 x 28,5 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund 55
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
1918
kolorovaný linoryt
18,7 x 13 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek, LD Herec
originální linoryt
17 x 14 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek, LD Děti pod lampou
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
akvatinta kombinovaná s leptem
39,5 x 30,2 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
bronzový reliéf
41 x 52 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, dřevo
20,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Janeček 49
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
kresba tuší, papír
24 x 19,5 cm
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
olej, malířská lepenka
48 x 35 cm
Signatura: sign. LD Matal 58
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
24 x 18 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
20,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD Smetana 44
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akvarel, karton
28 x 21 cm
Signatura: sign. PD Matal 48
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
42 x 30 cm
Signatura: sign. PD Kupka 1925
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |