olej, lepenka
40 x 52,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván věnuje v úctě u Rváčova
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1952
olej, plátno
37 x 53 cm
Signatura: sign. LD F. Cína Jelínek 52
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 32 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kolem r. 1910
olej, plátno
54 x 70 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 36.
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 32
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 80 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 71 cm
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
1915
olej, plátno
36 x 52 cm
Signatura: sign. PD Kubišta B. 15.
Vyvolávací cena: | 1 450 000 Kč |
olej, plátno
96 x 111 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1915
olej, lepenka
46 x 61 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
pol. 30. let 2
olej, plátno
67 x 60 cm
Signatura: sign. PD Kars
1932 - 35
olej, plátno
89 x 146,5 cm
Signatura: sign. PD V. Mužík
1924
kresba rudkou, uhlem, karton
64 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz Paris 1924
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1925-28
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. LN A. Justitz
Vyvolávací cena: | 255 000 Kč |
olej, plátno
73 x 60 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1909
komb. technika, lepenka
47 x 30,5 cm
Signatura: sign. na rubu Lin Procházková
1930 - 31
olej, lepenka
35 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka, na rubu Ant. Procházka 1930 - 31
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
70 x 92,5 cm
Signatura: sign. PD Lin Procházková 28
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. PD Lin. Procházková 37
olej, plátno
35 x 51 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
19 x 27 cm
Signatura: sign. PD Rabas 34
olej, plátno, dřevěná deska
34,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 34
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: sign. LD B. Jelínková 35
1942 - 43
olej, plátno
65 x 95 cm
Signatura: sign. na rubu Fr. foltýn 1942 - 43 c.m. Lidečko
1929 - 30
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
1935 - 36
olej, plátno
94 x 71 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. LD Lev 33
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 30
1935 - 36
olej, plátno
50 x 60 cm
olej, překližka
26 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kvaš, lepenka
55 x 73 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
44 x 60 cm
Signatura: sign. nezjištěna