8 ks originálních fotografií soch Emanuela Famíry
23 x 17 cm, 23 x 15 cm
Signatura: sign. PD Sudek
Vyvolávací cena: | 64 000 Kč |
originální fotografie
11,2 x 16,9 cm
Signatura: sign. PD Sudek, LD P.f. 69
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
originální fotografie
8 x 12,7 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem Foto Sudek Praha III Újezd 28
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
50. léta 20. s
originální bromostříbrná kontaktní fotografie
8,6 x 28,9 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
originální fotografie
23 x 15,4 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
originální fotografie
15 x 10,5 cm
Signatura: sign. na rubu P.F. 1976 Ehm
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
originální fotografie
9,5 x 7,3 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
originální fotografie
12,2 x 16 cm
Signatura: značeno na rubu autorským razítkem - Foto Jaroslav Moller
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
originální kolorovaná fotografie
39 x 29 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. grafická technika, kresba
34 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jiří Anderle 81
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
koláž, kresba tuší
26,5 x 20,3 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 60
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná akvatinta
19,7 x 29 cm
Signatura: sign. PD Knap 90
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
komb. technika, karton
64 x 94 cm
Signatura: sign. PD Anderle
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kresba tuší, papír
20,5 x 15 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 1979
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
olej, sololit
90 x 70 cm
Signatura: sign. PD Kubíček
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
originální kolorovaná sádrová plastika
v. 45 cm
Signatura: sign. dole Vingler
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
plastika, foukané sklo
v. 36 cm
Signatura: sign. na etiketě Šuhájek Jiří
komb. technika, plátno, průhledná černá rouška
156 x 223 cm
Signatura: sign. na rubu Angeli
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
60. léta 20.st
komb. technika, přelepovaný papír na plátně
120 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Schifano
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
60. léta 20. s
100 x 80 cm
Vyvolávací cena: | 430 000 Kč |
80. léta 20. s
komb. technika, sklovina, glazura, smalt, email, pl
200 x 105 cm
Signatura: sign. DU Schifano
Vyvolávací cena: | 470 000 Kč |
objekt, modelovací guma, barva, plexisklová kazeta
průměr 50 cm, v. 15 cm
Signatura: sign. na boku Gilardi
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu jbill 69
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1961 - 62
olej, plátno
110 x 90 cm
Signatura: značeno na blindrámu Jiří John
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
1958 - 9
olej, plátno
60,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD Lacina
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
65 x 45 cm
Signatura: sign. PD Matal 50, na rubu Matal 1950
olej, karton
29,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PN Matal, LN =55=
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
5 x komb. technika, karton
16,5 x 14 cm, 9 x 5 cm
Signatura: sign. PD Pad 57
olej, plátno
65 x 93 cm
Signatura: sign. na rubu sýkora 60
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej, překližka
90 x 70 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 68
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
plastika, originální patinovaná sádra
v. 59 cm
Signatura: sign. na rubu 27/3/61 K
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, asambláž, sololit
36 x 58 cm
Signatura: sign. LU monogram VH 63, na rubu Hejna
grafický list
15 x 23,3 cm
Signatura: sign. DU V. Boudník 1965
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, textil, lepenka
39 x 34 cm
Signatura: sign. LD istler 66
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
objekt, asambláž, olej, tuš, překližka
v. 61 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 66
olej, písek, lepenka
38 x 56 cm
Signatura: sign. PD Janošek 61
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |