1890 - 1900
kresba uhlem, papír
30 x 26,7 cm
Signatura: sign. PD Aleš
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba tužkou, papír
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD L Beneš 1920
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
kresba tužkou, papír
18,5 x 23 cm
Signatura: značeno na rubu B. Havranek
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
kresba tuší, papír
25,5 x 37 cm
Signatura: sign. PD M. Aleš
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba uhlem, papír
63 x 45 cm
Signatura: sign. PD Fiala 30
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kresba tužkou, papír
45 x 26 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
akvarel, karton
29 x 41,3 cm
Signatura: značeno na rubu Amálie Mánesová
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
23 x 29,5 cm
Signatura: značeno na rubu Havranek
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba tužkou, papír
31,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD FŽ
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
kresba tužkou, papír
23,7 x 17,7 cm
Signatura: značeno LD L
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
1875
kresba tužkou, karton
33 x 50,5 cm
Signatura: značeno 23/8.75, na rubu razítkem Pozůstalost Hugo Ullik
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
1876
kresba tužkou, papír
40 x 51,7 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Pozůstalost Hugo Ullik
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
kresba tužkou, tuš, běloba, papír
23 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD R. Růžička June 6 1923
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
kresba tužkou, karton
28,3 x 21 cm
Signatura: sign. PD R. Růžička 1923
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
kresba tužkou, papír
23 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD R. Růžička May 9, 1923
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
1921
kresba tuší, karton
25 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD R. Růžička Vermont 1921
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
1916
kresba tuší, akvarel, karton
52 x 37 cm
Signatura: sign. PD JK 16
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
1916
kresba tuší, akvarel, karton
49 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD JK 16
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
1909
akvarel, tuš, lepenka
23,3 x 30,8 cm
Signatura: sign. LD PV
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1911
koláž, kvaš, karton
25 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD PV
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1911
koláž, kvaš, karton
25 x 17,5 cm
Signatura: sign. DU PV
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. LD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. LD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. LD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kvaš, tuš, karton
36,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. DU PV, PD Jan 4.1923
1916
kresba tužkou, karton
18,7 x 12,7 cm
Signatura: sign. Nezjištěna
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1909
akvarel, tuš, lepenka
23,3 x 30,8
Signatura: sign. LD PV
akvarel, tuš, karton
34 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD R. Růžička 1932
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
25 x 17,8 cm
Signatura: sign. PD R. Růžička 1933
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
1887
akvarel, tuš, karton
34 x 20,5 cm
Signatura: sign. LD na paspartě Alfons Mucha, na rubu A. Mucha 1887
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
kresba pastelem, karton
38,5 x 39 cm
Signatura: sign. LD JS
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
32 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. Brožík.
1892
akvarel, lepenka
40 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD Kuba L 92
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |