1892
akvarel, lepenka
40 x 30 cm
Signatura: sign. PU L Kuba 92
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
původní bronzová plastika
v. 51 cm
Signatura: sign. J. Štursa
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
původní bronzová plastika, mramorový sokl
v. 40 cm
Signatura: sign. J. Štursa 1919
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD jaroslav šetelík
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
bronzová plastika
v. 33 cm
Signatura: sign. Horejc 1938
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná akvatinta
40 x 19,2 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, karton
10 x 17 cm
Signatura: sign. LD W
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, dřevěná deska
7 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD AW
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kol. r. 1890
olej, plátno
36 x 50 cm
Signatura: sign. LD A Zoff
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
55 x 46 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, lepenka
27 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon 1936
olej, plátno
51,5 x 72 cm
Signatura: sign. PD K. Langer 40
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
80 x 56 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
1916
olej, karton
45 x 59 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1916
1907
olej, malířská lepenka
27 x 30 cm
Signatura: sign. PD K. Langer 1907
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. LD monogram VR 19
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, barevné křídy, karton
24 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Král
olej, plátno
65 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
95 x 140 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 27
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
kol. r. 1915
olej, karton
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 101 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
118 x 132 cm
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 36 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
75 x 105 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
45 x 58 cm
Signatura: sign. PD Stanislav Hudeček
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
26 x 34 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1961
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
65 x 80 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund
olej, plátno
33 x 55 cm
Signatura: sign. LD Emil Filla, DU 47
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
1914
kresba uhlem, karton
47 x 35 cm
Signatura: sign. PN Emil Filla 14
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1912 - 13
bronzová plastika
v. 33,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kresba tužkou, papír
14 x 10 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kresba pastelem, karton
22,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD Fr. Gr 40
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1905 - 1910
5 kusů kreseb tužkou, papír
12,5 x 21 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti Otty Gutfreunda
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
52,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček /46
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1931 - 33
27,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka
kol. r. 1940
olej, plátno
28 x 46 cm
Signatura: sign. PD P. K.
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |