lavírovaná akvarelová tušová malba, karton
64 x 49 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 28
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
24 x 42 cm
Signatura: sign. LN Emil Filla 46
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
17,5 x 10,3 cm
Signatura: sign. DU Josef Čapek
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
1921
21,2 x 14 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek 1921
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
2x kresba tužkou, černou křídou, karton
27 x 20,5cm, 27 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD 1923 AP
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
komb. technika, bar. křídy, tempera, pastel, karton
50 x 60 cm
Signatura: sign. PN A. Kučera 40
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
82 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Foltýn B
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
barevný pastel, karton
50 x 34 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 46
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, karton
45 x 30 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, karton
30 x 23 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, karton
40 x 20 cm
Signatura: sign. PD Matal 47
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
18 x 34 cm
Signatura: sign. PN J Kotík 42, na rubu j. kotík 42
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
uhel, akvarel, karton
45 x 31 cm
Signatura: sign. PN F. Gross 41
Vyvolávací cena: | 13 500 Kč |
ředěná tempera, karton
29 x 20 cm
Signatura: sign. DU Fr. Hudeček
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, lepenka
18 x 26 cm
Signatura: sign. LD Matal 50
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
15,5 x 13,7 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
štětcová kresba tuší kolorovaná akvarelem, karton
23 x 17 cm
Signatura: sign. PN V Špála
kolorovaný linoryt (var. II)
22 x 20 cm
Signatura: sign. PD V Špála
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba uhlem, papír
13,5 x 15,7 cm
Signatura: sign. DU Josef Čapek 1934
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 70 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
33 x 70 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kol. r. 1940
olej, sololit
48 x 61 cm
Signatura: sign. LD Feigl
olej, lepenka
30 x 20 cm
Signatura: sign. PN VH
olej, karton
30 x 43 cm
Signatura: sign. LD V. Hejna 46
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 41
olej, lepenka
45 x 58 cm
Signatura: sign. PD Rabas 47
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
61 x 80 cm
Signatura: sign. PD Holý 26
olej, plátno, lepenka
27 x 30 cm
Signatura: sign. PD Rabas 47
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1921
olej, plátno
38 x 45,8 cm
Signatura: sign. LD Coubine
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1945 - 49
olej, lepenka
24 x 42 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
1938 - 40
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
olej, plátno
59 x 51 cm
Signatura: sign. LD A. Justitz 930
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
1916
olej, plátno
135 x 88 cm
Signatura: sign. neurčena
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1. pol. 40. le
tempera, lepenka
60,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD F. Doubrava
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, plátno
80,5 x 100 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1939
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
23 x 65 cm
Signatura: sign. LD Liesler 34