kvaš, papír
22 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 23 cm
Signatura: sign. na rubu Kutálek
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
komb. technika, karton
29 x 20 cm
Signatura: sign. LD L Jiřincová
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kol. r. 1965
olej, překližka
50 x 118 cm
Signatura: sign. PD Brož
36 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 68 Makarska
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olejová tempera, karton
24 x 33 cm
Signatura: sign. PD Liesler 1960
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kvaš, pastel, karton
57 x 14 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 50
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
40 x 40 cm
Signatura: sign. LD O. Janeček 79
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
36 x 25 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kol. r. 1965
olej, dřevo
38 x 43 cm
Signatura: sign. PD Paderlík
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, sololit
85 x 67 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
35 x 55 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek 97
pastel, barevné křídy, karton
22,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan, Z. J.
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
akvarel, tuž, karton
24 x 15 cm
Signatura: sign. Kamil Lhoták 1974
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
výdusek, cement, částečně modře tónováno
v. 53,5 cm
Signatura: sign. dole O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, sololit
40,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD Liesler 91
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
odlitek, olovo, částečně zlaceno
v. 59 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
v. 67 cm
olej, karton
25,5 x 58 cm
Signatura: sign. PD Záry 96
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
2. pol. 19. stol.
kvaš, uhel, tužka
30 x 45 cm
Signatura: značeno na rubu Pozůstalostním razítkem
olej, plátno, lepenka
22,5 x 24 cm
Signatura: sign. LD Jul. Mařák
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1896
olej, lepenka
31 x 44 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda 96
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
kol. r. 1900
olej, překližka
24 x 34 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
59 x 74 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška
kol. r. 1910
olej, lepenka
24 x 33 cm
Signatura: sign. PD Panuška
1910
olej, karton
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann 1910.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kol. r. 1925
olej, lepenka
71 x 100,5 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
kol. r. 1920
olej, karton
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
kol. r. 1930
olej, karton
44,5 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1917
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signatura: sign. LD Gustav Macoun 1917
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 31
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1916
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1916
olej, plátno
51,5 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1943
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kol. r. 1935
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jos. Procházka
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
21 x 32,5 cm