kresba štětcem, akvarel, karton
48 x 35 cm
Signatura: sign. PD Emi Filla 46
Vyvolávací cena: | 119 000 Kč |
suchá jehla s akvatintou 6/30
35,6 x 19,8 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
22,5 x 10,5 cm
Signatura: sign. PD Vlastislav Hofman, v tisku H
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
1912 - 13
brnozová plastika
v. 47,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
28 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 40
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kresba tuší, perem, pastel, papír
40 x 48 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 64 000 Kč |
20,5 x 15,7 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem a otisk atelierové
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
kol. r. 1935
akvarel, japan
28 x 20 cm
Signatura: sign. PD Foltýn B.
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
76 x 67 cm
Signatura: sign. na rubu F. Foltýn Brno S 1939
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
lept 17/23
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD istler 47
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
lept 2/25
33 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
olej, sololit
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD Istler 44
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej, plátno
22 x 29 cm
Signatura: sign. LD monogramem KL
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
akvarel, kresba tuší, karton
21 x 25,5 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
59 x 70 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek 47
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
61 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 39
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
komb. technika, kvaš, tuš, tužka, lepenka
32 x 43 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kol. r. 1940
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD K. Hofman
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
23,5 x 35 cm
Signatura: sign. LN K. Černý Š 38
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 38
kol. r. 1900
olej, lepenka
26,5 x 30 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
kol. r. 1925
akvarel, karton
18 x 29 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kvaš, lepenka
33,5 x 28 cm
Signatura: sign. PN Kaláb 37
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
akvarel, karton
22 x 29 cm
Signatura: sign. PD Král
komb. technika, pastel, kvaš, karton
26 x 19 cm
Signatura: sign. PD Jiří Kroha 1919
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD Vilém Nowak
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
kol. r. 1935
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. LD Matička
1940 - 41
olej, plátno
70 x 54 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
kol. r. 1947
45 x 58 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
komb. technika, tempera, kvaš, karton
32 x 38 cm
Signatura: sign. LU Liesler 44
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kol. r. 1935
olej, plátno
51 x 60 cm
Signatura: sign. PD Multrus
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
20 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Hroch 45
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD Süsser 1929
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kol. r. 1929
kvaš, pastel, karton
44 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD Procházka Ant.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
29,5 x 22,2 cm
Signatura: sign. PD František Tichý 42
28,7 x 22,8 cm
Signatura: sign. LD Tichý 46