28,1 x 20 cm
Signatura: sign. LD František Tichý 45
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
29,6 x 39,2 cm
Signatura: sign. DU Tichý 43
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kol. r. 1935
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. LD Bořivoj Žufan
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kol. r. 1918
19 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevný litografie 28/500
29 x 39 cm
Signatura: sign. PD V Špála 42
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
1952
olej, dřevěná deska
45,5 x 35 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 52
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
akvarel, papírový karton
32 x 25 cm
Signatura: sign. LD J Šíma 59
Vyvolávací cena: | 79 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
49 x 34 cm
Signatura: sign. PD Matal 53
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 59
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
29,6 x 21 cm
Signatura: sign. PD MR 14.4.69
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1975 - 76
olej, plátno
30 x 26 cm
Signatura: sign. vzadu Michal Ranný 1975 - 76
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
asambláž, objekt
v. 147 cm
Signatura: sign. Bedřich Dlouhý 1975
Vyvolávací cena: | 97 000 Kč |
asambláž, překližka
80 x 60 cm
Signatura: sign. DU fára VIII/69
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
140 x 75 cm
Signatura: sign. LD M. Netík, PD 17. XI. 89
kombinovaná technika, olej, kvaš, tuš, karton, sol
90 x 50 cm
Signatura: sign. DU Málek VI. 1969
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu M. Medek 67
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, sololit
60 x 45 cm
Signatura: sign. PD Matal 80
Vyvolávací cena: | 62 000 Kč |
kresba tužkou přes karbon. papír
30 x 30 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 86
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
kolorovaná froasáž, karton
59 x 42 cm
Signatura: sign. DU LN 25/3/97
kolorovaná froasáž
51 x 39,5 cm
Signatura: sign. DU LN 20/9/95
plastika, pískovec
v. 29 cm
Signatura: sign. E. Ovčáček 1975
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
56 x 42 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 93
kresba tuší, ruční papír
27 x 20 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1978
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
originální fotografie
23 x 17,5 cm
Signatura: značeno na rubu autorským razítkem - foto M. Hák
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
originální fotografie
23 x 17,5 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
kol. r. 1960
originální fotografie
24 x 18 cm
Signatura: značeno na rubu autorským razítkem - foto Karel E.
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
originální fotografie
15 x 21 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
1950 - 55
orig. bromostříbrná kontakt. fotografie
8,6 x 28,1 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
24,8 x 16,2 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
suchá jehla s monotypem
16,5 x 13,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
suchá jehla s monotypem
15 x 12 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
kresba tuší, tužka, karton
43 x 30 cm
Signatura: sign. PD AH 33
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
koláž, kresba tuší
32 x 20 cm
Signatura: sign. PD AH 60
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba tuší, koláž
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD AH 63
kresba tuší, kvaš, karton
22 x 38 cm
Signatura: sign. PD AH 63
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
22 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Toyen, LD 31/69
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |