1905
bronzová plastika (pozdější odlitek)
v. 82 cm
Signatura: sign. J. Štursa
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kolem r. 1918 - 20
kresba tužkou, běloba, papír
34 x 24 cm
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
1914
akvarel, karton
35 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský 914
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
konec 70.let 19. století
olej, plátno
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
přelom 19. a 20. století
olej, plátno
150 x 117 cm
Signatura: sign. PD Ferd. Leeke, Meran
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
cca 1920
akvarel, kvaš, karton
88 x 60 cm
Signatura: sign. PD Buchta
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kol. r. 1860
kvaš, karton, dřevo
30 x 39 cm
Signatura: sign. LD F. Duchoslav
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1922
barevný lept s akvatintou
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, LD v tisku PV, tužkou 22
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, překližka
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD Jančálek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1935 - 40
olej, plátno
48 x 55 cm
Signatura: sign. PD Bedř. Peroutka
kol. r. 1940
olej, plátno
75 x 64 cm
Signatura: sign. PD Strážnický
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
dřevěná plastika
v. 55 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kolem r. 1915
olej, lepenka
31 x 24 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
38 x 54,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 47
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, překližka
40 x 32 cm
Signatura: sign. PD Fr. Podešva
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
kolem r. 1918
olej, plátno
55 x 47 cm
Signatura: sign. PU A Bílek
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Koudelka
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
1928 - 32
kresba pastelem, karton
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD monogramem
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1958, 1959
1x aktivní grafika se strukturou 18/50, 1x dřevoře
23 x 17 cm, 18 x 29,5 cm
Signatura: sign. V. Boudník 1959, sign. V. Boudník 58
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1960 - 1962
2x strukturální grafika
38 x 18,8 cm, 14 x 19,8 cm
Signatura: sign. V. Boudník 60 - 62 IX, sign. Vladimír Boudní
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
40 x 60 cm
Signatura: sign. LD Čapek 37
Vyvolávací cena: | 1 420 000 Kč |