olej, překližka
32,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD Karel Souček 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
24,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Smetana 1946
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
1921
kresba tuší, papír
30 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD E. F. 21. Sklenice
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
suchá jehla, papír
17,6 x 22 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla, v desce E. F. 31
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
lept s akvatintou, karton
32 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
36,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1930
Vyvolávací cena: | 158 000 Kč |
olej, plátno
21 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD Mizera 44
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
dřevoryt, ruční papír
33 x 25,5 cm
Signatura: sign. na úvodní straně Kupka s dedikací
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
38,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. LN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kolem r. 1940
olej, překližka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 138 000 Kč |
olej, překližka
23 x 38,2 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1939
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1940
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kvaš, pastel, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD J. Grus, PD 1950
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
46 x 95 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1945 - 48
olej, plátno
15 x 49,5 cm
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
1927 - 32
olej, lepenka
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevný pastel, tuš, karton
17 x 21 cm
Signatura: sign. LD P.K. 25
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
25 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 26
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno, rentolováno
80 x 95 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 1929
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, plátno
28,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
tempera, kvaš, barevné křídy, karton, lepenka
60 x 44 cm
Signatura: sign. LD Kroha 40
olej, plátno
101 x 68 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 1940
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
31 x 44 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, malířská lepenka
17 x 25 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
olej, plátno
53,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD Süsser 1943
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Süsser
olej, plátno
58,5 x 48 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 32
pastel, papír
18 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 35
Vyvolávací cena: | 680 000 Kč |
olej, lepenka
21,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. LD V Špála 36
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, překližka
25,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD R. Wiesner
20,2 x 21,1 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
14,8 x 21 cm
Signatura: sign. DU Tichý 41
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kol. r. 1927
olej, plátno
79 x 69 cm
Signatura: sign. PD Bertalan
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1970 - 75
kovová plastika
v. 45 cm
Signatura: sign. dole Janoušek
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
1950 - 52
Signatura: sign. PD Dydek