41 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1953
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolážovaný objekt, chiasmáž
v. 20 cm
Signatura: sign. J. Kolář 62
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
29 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD ABorn
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
29 x 20 cm
Signatura: sign. PD ABorn
olej, plátno
35 x 29 cm
Signatura: sign. PD Chaba
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Hlinomaz 1966
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, dřevěná deska
30 x 40 cm
Signatura: sign. PU 79 K Teissig
olej, plátno
100 x 130 cm
Signatura: sign. PD J. Bauch 1965
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD Avignon J. Jíra 97
olej, plátno
35 x 38 cm
Signatura: sign. na rubu J Paleček 87
plastika, glazovaná pálená hlína
v. 34,3 cm
Signatura: sign. Kutálek
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 93
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 80
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 94
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
kresba pastelem, karton
30 x 21 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
36,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1991
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kresba, tuš, pastel, karton
29,5 x 41 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1980
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
akvarel, pastel, tuš, karton
18,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 67
odlitek, olovo, částečně zlaceno
výška 68 cm
Signatura: sign. O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olověná plaketa, částečně zlacená
v. 66 cm
Signatura: sign. O. Zoubek
kresba uhlem, karton
38 x 30 cm
Signatura: sign. PD S.P. 72
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 95
1909
olejová tempera, plátno
78 x 92 cm
Signatura: sign. PD Bašek 1909
akvarel, lepenka
66,5 x 48 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček Kostelíček v Tiché na Valašsk
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1918 - 22
olej, lepenka
41 x 55 cm
Signatura: sign. LD J Ullmann
1925 - 30
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka
olej, lepenka
24 x 30 cm
Signatura: sign. PD Rom Havelka 1927
1903
olej, lepenka
25 x 34 cm
Signatura: sign. PD J. Král 1903
olej, karton
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kaván
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD Radimský
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
67 x 96 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Cyr. Jančálek
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, malířská lepenka
36 x 50 cm
Signatura: sign. LD Cína Jelínek 29
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, karton, sololit
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Jelínek
olej, plátno
52,5 x 70 cm
Signatura: sign. PD Alois Moravec 43
olej, plátno
50 x 63,5 cm
Signatura: sign. PD Veno Veselý 1928
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |