olej, plátno
45 x 63 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1956
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, vrypy, laťovka
125 x 75 cm
Signatura: sign. V. Janoušek 1963
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
50 - 60 léta 20. stol.
plastiky, pálená hlína barvená, broušený a kolorov
8,5 - 10 - 10 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
dřevo, lepenka, plast
17 x 16 cm
Signatura: sign. na rubu 1983 V. Janoušková
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, sololit
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD J.S. 1967
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
41,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 1953
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1957 - 58
olej, plátno
31 x 41 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
asambláž, dřevo
85 x 65 cm
Signatura: sign. DU Růžence fára 73
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
67,5 x 48 cm
Signatura: sign. LD j.k. 56 V
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tempera, lepenka
48 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 66
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
olej, lepenka
69,5 x 47 cm
Signatura: sign. zašifrována v malbě
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
83 x 49 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 63
Vyvolávací cena: | 44 000 Kč |
olej, plátno
33 x 21,5 cm
Signatura: sign. na rubu monogramem JK 1965
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
60. léta 20. století
chiasmáž, roláž
49 x 56,2 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
komb. technika, sololit
80 x 60 cm
Signatura: sign. PD Istler 97
komb. technika, lepenka
50 x 36 cm
Signatura: sign. DU istler 70
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
33 x 22 cm
Signatura: sign. LD Janeček 69
litografie, II. stav 6/13
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1970
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
78 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu J.K.
1979 - 80
olej, plátno
86 x 74 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1979 - 80
1969 - 70
lept 4/30
49 x 63 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1969 - 70
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
90 x 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna, na rubu autorem " Zrození světa
alchymáž, karton
59 x 41,5 cm
Signatura: sign. DU LN 15/10/96
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
froasáž, karton
41 x 28,5 cm
Signatura: sign. DU LN 21/9/95
komb. technika, japan
133 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD VII.88 Schmidt
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akryl, plátno
114 x 90 cm
Signatura: sign. DU 90 A. Lamr
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akryl, plátno
114 x 90 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 90
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
serigrafie 17/100
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
65 x 81 cm
Signatura: sign. PD Smetana 79.
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. PD Vašíček 1966
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
originální fotografie
17 x 21,5 cm
Signatura: sign. autorským razítkem "Foto M. Hák"
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
originální fotografie
16 x 12,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
40. léta
litografie
21,5 x 30,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1933/34
32 x 28 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1950 - 51
olej, plátno
33 x 50 cm
Signatura: značeno na rubu John Jiří 1950 - 51