1918
olej, dřevěná deska
69 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Heřman 1918
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1910 - 20
olej, plátno
61,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD J. Poš
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
61 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Veris Paris
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD G. Sýkora
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
41 x 57 cm
Signatura: sign. PD Václav Štětka
kvaš, lepenka
83 x 138 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček
olej, lepenka
31 x 40 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 26 cm
Signatura: sign. LD Cyr. Jančálek/47
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kol. r. 1930
olej, karton
70,5 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. Kozák
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |